Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Pepsi twist 1.5l

Pepsi twist 1.5l
Pakovanje 1,5 l 5 prodavnica Barkod 8606003341397
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
66,66 din/l
Najskuplje je 139,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije21 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din66,66 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta129,90 din86,60 din/l+29,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta129,90 din86,60 din/l+29,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik129,99 din86,66 din/l+30,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta139,99 din93,33 din/l+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 91,00 | 129,90 |
| 01.09.2026. | 91,00 | 129,90 |
Promene cene
- Medius 21.09. 129,99 → 139,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEPSI TWIST 1.5LAleksandrović
- PEPSI TWIST PET 1.5L 300ML GRATISEuro Ša M
- SOK PEPSI TWIST 15L PETFortuna Market
- PEPSI TWIST 1,5L PETMedius
- Pepsi twist 1.5l #9RIČ
- PEPSI TWIST 1.5L 1/9VP Dima
- PEPSI TWIST 1,5/1VUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pepsi Max 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%69,69
- Cash & Carry Plus69,99
- Metalac Market%69,99
+32 prodavnice139,38 din/l
Pepsi 2x1,5 l
- Metro165,59
- Aleksandrović189,99
- ZAM209,90
+34 prodavnice55,20 din/l
−26%Pepsi 0,33 l Limenka
- Šumadija Market59,90
- BB Trade%59,99
- Cash & Carry Plus59,99
+33 prodavnice181,52 din/l
−20%Pepsi Max 0,33 l
- Šumadija Market59,90
- VP Dima%59,90
- BB Trade%59,99
+32 prodavnice181,52 din/l
Pepsi Strawberry 0.33L CAN
- Leon69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Aleksandrović74,99
+31 prodavnica212,09 din/l
−23%Pepsi Max 1,5 l
- RIČ%99,99
- Cash & Carry Plus108,99
- Leon121,99
+30 prodavnica66,66 din/l
−25%Pepsi 2 l
- Medius%119,90
- Šumadija Market119,90
- RIČ119,99
+30 prodavnica59,95 din/l
Pepsi 1,5 l
- Cash & Carry Plus114,99
- Leon125,99
- Profi126,99
+29 prodavnica76,66 din/l








