Cene → Alkoholna pića → Vodka Keglevich 0,7 l + 2 Čaše

Vodka Keglevich 0,7 l + 2 Čaše
Pakovanje 700 ml 20 prodavnica Barkod 8000440112907
1.100,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.571,43 din/l
Najskuplje je 1.550,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.100,00 din1.399,99 din1.571,43 din/l
-
1.100,00 din1.459,99 din1.571,43 din/l
-
1.100,00 din1.429,99 din1.571,43 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta1.259,00 din1.798,57 din/l+159,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd1.290,00 din1.842,86 din/l+190,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.324,99 din1.892,84 din/l+224,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.349,00 din1.927,14 din/l+249,00 din
-
Aleksandrović14 prodavnica: 1.349,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo1.349,99 din1.928,56 din/l+249,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.331.349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.491.349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 61.349,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/51.349,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 381.349,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 71.349,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 431.349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 101.349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.349,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb1.349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.991.349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 2961.349,99 din
-
1.367,99 din1.954,27 din/l+267,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro1.367,99 din
- Beograd · Metro, Zemun1.367,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.367,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.367,99 din
- Kragujevac · Metro1.367,99 din
- Niš · Metro1.367,99 din
- Novi Sad · Metro1.367,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta1.369,00 din1.955,71 din/l+269,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.379,97 din1.971,39 din/l+279,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.399,00 din1.998,57 din/l+299,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta1.399,99 din1.999,99 din/l+299,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.415,00 din2.021,43 din/l+315,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.462,99 din2.089,99 din/l+362,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.479,99 din2.114,27 din/l+379,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta1.499,00 din2.141,43 din/l+399,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.499,90 din2.142,71 din/l+399,90 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta1.499,99 din2.142,84 din/l+399,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta1.550,00 din2.214,29 din/l+450,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Maxi · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 1.059,00 | 1.399,99 |
| 01.09.2026. | 1.059,00 | 1.399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEGLEVICH 0,7+2 CASEAleksandrović
- VODKA KEGLEVICH 0.7L GIFT BOX+2CASEAman
- VODKA KEGLEVICH 0.7L + 2 CASEBB Trade, Trlić
- VODKA "KEGLEVICH" GIFT BOX+2ČAŠE 700ML 907Euro Ša M
- VODKA KEGLEVICH 0.7+2CASE-907Europrom
- VODKA KEGLEVICH + 2 ČAŠE 0.7LGomex
- VODKA KEGLEVICH 0,7L+2 ČAŠE STOCKIdea, Mercator, Roda
- KEGLEVICH VODKA 0.7L+2CASE GIFT BOXLuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−32 % po lVodka Keglevich Frutti Di Bosco 0,7 l
- Idea · Mercator · Roda%750,00
- Transkom 94879,00
- Aleksandrović899,99
+9 prodavnica1.071,43 din/l
−20 % po lKeglevich Vodka Jagoda 0,7 l
- Transkom 94879,00
- Euro Ša M910,00
- Trnava Promet922,00
+17 prodavnica1.255,71 din/l
−20 % po lKeglevich Vodka Breskva 0,7 l
- Transkom 94879,00
- Trnava Promet922,00
- Soulfood959,90
+13 prodavnica1.255,71 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Vodka Baltic 40% Takovo 1 l
- Leon679,99
- Aleksandrović749,99
- Cash & Carry Plus779,99
+34 prodavnice679,99 din/l
Vodka Baltic 40% Takovo 0,1 l
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Aleksandrović94,99
+31 prodavnica859,90 din/l
Vodka V Gold Drink 0,1 l
- Leon79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Aleksandrović89,99
+30 prodavnica799,90 din/l
−14%Vodka Atlantic Rubin 0,1 l
- BB Trade67,97
- Aleksandrović94,99
- Cash & Carry Plus94,99
+30 prodavnica679,70 din/l
−13%Vodka Atlantic Rubin 1 l
- Transkom 94699,00
- Šumadija Market799,00
- Aman%799,99
+30 prodavnica699,00 din/l
−12%Vodka V Gold Drink 1 l
- Senta Promet749,90
- Fortuna Market749,99
- Čutura759,99
+29 prodavnica749,90 din/l
−15%Vodka Finlandia 0,7 l
- Aleksandrović1.699,99
- Sunce (Qvattro)1.699,99
- Metro1.799,00
+23 prodavnice2.428,56 din/l
−24%Vodka Smirnoff Red 0,7 l
- Trnava Promet1.155,00
- VP Dima1.290,00
- Trlić1.399,99
+20 prodavnica1.650,00 din/l







