Cene → Prerađeno voće i povrće → Mesana Salata 680g #6 *Milsa*
Mesana Salata 680g #6 *Milsa*
Pakovanje 680 g 3 prodavnice Barkod 8600101850799
155,00 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
227,94 din/kg
Najskuplje je 169,90 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
155,00 din227,94 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta169,90 din249,85 din/kg+14,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta169,90 din249,85 din/kg+14,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 155,00 | 169,90 |
| 25.09.2026. | 155,00 | 169,90 |
| 20.09.2026. | 155,00 | 162,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESANA SALATA 680g DOLINA MORAVEEuroprom
- Mesana Salata 680g #6 *Milsa*RIČ
- MESANA SALATA 680G MILSASenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −38 % po kg
SALATA MONTELLA MESANA 700GR
- Aroma98,90
- City98,90
141,29 din/kg - −12 % po kg
VOCAR MESANA SALATA 700GR
- Aleksandrović%139,99
- Mere177,00
- Fortuna Market178,49
+3 prodavnice199,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MESANA MARMELADA 700g NECTAR
- Aleksandrović269,99
- Euro Ša M349,00
- Senta Promet357,24
+3 prodavnice385,70 din/kgMESANA SALATA 680G CERIO
- Aleksandrović139,99
- VP Dima169,00
- Šumadija Market203,00
+3 prodavnice205,87 din/kgMESANA SALATA LJUTA 1KG
- Super Vero279,99
- Metro299,99
- Aroma322,40
+1 prodavnica279,99 din/kg
MESANA SALATA 670 G ZDRAVO S JUGA
- Cash & Carry Plus145,80
- Aleksandrović159,99
- Luki189,90
217,61 din/kg
−25%MEŠANA SALATA 670G K PLUS
- Idea%179,99
- Mercator%179,99
- Roda%179,99
268,64 din/kgMESANA MARMELADA 2800G VOCAR
- Trlić649,00
- Prima872,50
231,79 din/kg
MESANA SALATA 660g POLO
- VUM195,00
- Trlić219,00
295,45 din/kg
















