Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Evervess bitter lemon 1.5l #9/432

Evervess bitter lemon 1.5l #9/432
Pakovanje 1,5 l 9 prodavnica Barkod 8600037999104
119,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
79,93 din/l
Najskuplje je 139,00 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,90 din79,93 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta119,99 din79,99 din/l+0,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,99 din79,99 din/l+0,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta120,00 din80,00 din/l+0,10 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,00 din86,00 din/l+9,10 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta129,99 din86,66 din/l+10,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd131,00 din87,33 din/l+11,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta132,82 din88,55 din/l+12,92 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta139,00 din92,67 din/l+19,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 119,90 | 128,50 |
| 01.09.2026. | 119,90 | 128,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK GAZIRANI BITTER LEMON EVERVESS 1.5LAroma, City
- SOK EVERVESS BITTER LEMON 1.5L PETBB Trade
- EVERVESS BITTER LEMON 1,5LEuro Ša M
- BITER LEMON EVERVESS 1.5L PETEuroprom
- PEPSI EVERVES B.LEMON 1.5LMikromarket
- Evervess bitter lemon 1.5l #9/432RIČ
- SOK EVERVESS 1.5 BITTER LEMON PETSenta Promet
- Evervess bitter lemon 1,5 lŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −62 % po l
BITTER LEMON FRUTELLA 2L
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet73,00
- Soulfood%74,99
+3 prodavnice30,00 din/l
−61 % po lSUPER BITTER LEMON 2L
- Trlić%62,99
- Luki64,90
31,50 din/l- −48 % po l
ELIXIR.SOK YU BITTER LEMON 2L#
- Europrom83,00
- Prima83,00
- Šumadija Market83,00
+3 prodavnice41,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima







