Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Brijanje Soothing Gillette 200 Ml+40 ml

Gel za Brijanje Soothing Gillette 200 Ml+40 ml
Najskuplje je 699,00 din, +103% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
345,00 din1.437,50 din/l
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta477,00 din1.987,50 din/l+132,00 din
-
479,99 din559,99 din1.999,96 din/l+134,99 din
-
479,99 din559,99 din1.999,96 din/l+134,99 din
-
489,99 din608,74 din2.041,63 din/l+144,99 din
-
489,99 din599,99 din2.041,63 din/l+144,99 din
-
489,99 din589,99 din2.041,63 din/l+144,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta508,00 din2.116,67 din/l+163,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu549,00 din2.287,50 din/l+204,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta579,00 din2.412,50 din/l+234,00 din
-
615,70 din2.565,42 din/l+270,70 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun615,70 din
- Beograd · Metro, Krnjača615,70 din
- Beograd · Metro, Vidikovac615,70 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta629,97 din2.624,88 din/l+284,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 625,99 – 669,99 din640,99 din2.670,79 din/l+295,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu649,99 din2.708,29 din/l+304,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta669,00 din2.787,50 din/l+324,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta699,00 din2.912,50 din/l+354,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Mercator · Roda · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 345,00 | 589,99 |
| 23.09.2026. | 345,00 | 589,99 |
| 01.09.2026. | 345,00 | 584,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL ZA BRIJACNJE GILLETE SERIES SOOTHING 240MLBB Trade
- Gillette gel/brijanje SERIES 200+40mldm
- Gillette Series Soothing Gel 240ml ( EAN: 7702018982011 )Euro Ša M
- GEL BRIJANJE 654SER SOO200+40ML GILIdea, Mercator, Roda
- Gel/brijanje Gillette Soothing 200+40mlMaxi, Mega Maxi
- 200+40ML GILL GEL SOOTHING-STAND.-VAR.Metro
- POP.GILLETTE GEL ZA BRIJANJEMikromarket
- GILLETTE SHAVING GEL SOOTHING 240MLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l











