Cene → Slatkiši i žitarice → San Crunchy Rings Sugar 168g #12 Mondelez

San Crunchy Rings Sugar 168g #12 Mondelez
Pakovanje 168 g 8 prodavnica Barkod 7622201456764
114,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
678,57 din/kg
Najskuplje je 154,97 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
114,00 din678,57 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta115,53 din687,68 din/kg+1,53 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta118,00 din702,38 din/kg+4,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta133,70 din795,83 din/kg+19,70 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta139,90 din832,74 din/kg+25,90 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu139,99 din833,27 din/kg+25,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu145,00 din863,10 din/kg+31,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta154,97 din922,44 din/kg+40,97 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 89,99 | 133,70 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 133,70 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAN CRUNCHY RINGS SUGAR 168GAleksandrović, Euro Ša M, Šumadija Market
- KEKS SAN SA SECEROM 168GAroma, City
- BISKVIT SAN CRUNCHY RINGS 168GBB Trade
- SAN CRUNCHY RINGS SUGAR 168gLuki
- SAN CRUNCHY RINGS SUGAR 168GRMedius
- SAN CRUNCHY RINGS SUG.168Prima
- San Crunchy Rings Sugar 168g #12 MondelezRIČ
- SAN CRUNCHY RINGS 168GTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−45%San Crunchy Coconut 168 g
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- Šumadija Market114,00
- Medius115,53
+6 prodavnica416,67 din/kg
Sante Go oN PROTEIN bar brusnica 50g
- Trnava Promet149,00
- Medius155,60
- Aksa159,00
+4 prodavnice2.980,00 din/kg
Sante Go On protein bar Crisp pistaći 45g
- Trnava Promet149,00
- VP Dima163,00
- Idea · Mercator · Roda169,99
+2 prodavnice3.311,11 din/kg
−10%Sante Crunchy Banana Cokolada 350 g
- Medius266,48
- Šumadija Market280,00
- Super Vero%359,99
+1 prodavnica761,37 din/kg
−9%Sante puter od kikirikija Smooth Basic 500g
- Super Vero%589,99
- Aksa599,00
- Univerexport659,74
1.179,98 din/kg
San Petit Choco 138 g
- Trlić139,99
- BB Trade154,97
1.014,42 din/kg
Santa Hat, lizalica, Minions, 100g
- Kengur · Kengur online1.080,00
10.800,00 din/kgSanta's Surprise, bombonice u džaku, 95g
- Kengur · Kengur online275,00
2.894,74 din/kg







