Cene → Slane grickalice → Elephant perece tzatziki 75g #14 *Mercata VT*
Elephant perece tzatziki 75g #14 *Mercata VT*
Pakovanje 75 g 8 prodavnica Barkod 5949040205530
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 07.10.
1.266,53 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
94,99 din129,99 din1.266,53 din/kg
-
94,99 din129,99 din1.266,53 din/kg
-
94,99 din129,99 din1.266,53 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din1.333,20 din/kg+5,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din1.599,87 din/kg+25,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta119,99 din1.599,87 din/kg+25,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din1.599,87 din/kg+25,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din1.733,20 din/kg+35,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26129,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 99,99 | 119,99 |
| 25.09.2026. | 99,99 | 119,99 |
| 20.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
| 17.09.2026. | 99,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ELEPHANT PRETZEL 75G PIECES TZATZIKIAleksandrović
- PERECE ELEPHANT TZATZIKI 75grCash & Carry Plus
- PERECE SLANE ELEPHANT TZATZIKI 75GČutura
- PERECE PIECES TZATZIKI 75G ELEPHANTFortuna Market
- Drob.perece Tzatziki Elephant 75gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Elephant perece tzatziki 75g #14 *Mercata VT*RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ELEPHANT PERECE SA SUSAMOM 300G
- VP Dima199,00
- Cash & Carry Plus239,99
- Super Vero241,99
+5 prodavnica663,33 din/kg
ELEPHANT SLANE PERECE 300G
- VP Dima199,00
- Cash & Carry Plus239,99
- Super Vero241,99
+4 prodavnice663,33 din/kg
ELEPHANT PERECE PARADAJZ I ZACINSKO BILJE 270GR
- Super Vero241,99
- Europrom249,90
- ZAM259,90
896,26 din/kg
ELEPHANT PERECE SA SUSAMOM 180G
- Yuhor169,99
- Sunce (Qvattro)179,99
- Trlić179,99
944,39 din/kg






