Cene → Smrznuti proizvodi → Panirani riblji stapic UG 5kg frikom 900
Panirani riblji stapic UG 5kg frikom 900
Pakovanje 5 kg 4 prodavnice Barkod 5905009023195
288,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
57,60 din/kg
Najskuplje je 639,90 din, +122% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
288,00 din57,60 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu599,99 din120,00 din/kg+311,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta599,99 din120,00 din/kg+311,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta639,90 din127,98 din/kg+351,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 288,00 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 288,00 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PANIR.RIBLJI STAPICI 5/1Euro Ša M
- panirani riblji stapici 5/1 frikomPodunavlje
- Panirani riblji stapic UG 5kg frikom 9000051 001RIČ
- PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI FRESCO 5/1Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%PANIRANI ODRESAK OSLICA 400G
- Mikromarket485,00
- Euro Ša M499,00
- Yuhor499,99
+9 prodavnica1.212,50 din/kg
−23%Panirani riblji stapici 300g #12 *Frikom
- Leon%275,99
- Europrom%279,99
- Senta Promet%279,99
+8 prodavnica919,97 din/kg
PANIRANI PILCI DINOSAURI 600g SMRZNUTI
- RIČ869,99
- Aleksandrović899,99
- Trlić929,00
+4 prodavnice1.449,98 din/kg
−13%PANIRANI RIBLJI STAPICI POLAR FOOD
- Roda%234,99
- Cash & Carry Plus239,98
- Idea · Mercator%244,99
+2 prodavnice939,96 din/kgPANIRANI KOLUTICI LIGNJE 500G MENEX
- Aleksandrović159,99
- Svetofor332,33
- Mere353,90
+2 prodavnice319,98 din/kg
PANIRANI BROKOLI 450G NADUDVARI TISACOOP
- Šumadija Market415,00
- Cash & Carry Plus419,99
- Senta Promet499,99
+1 prodavnica922,22 din/kg
PANIRANI KARFIOL 450G NADUDVARI TISACOOP
- Šumadija Market415,00
- Cash & Carry Plus419,99
- Senta Promet499,99
+1 prodavnica922,22 din/kgPANIRANI RIBLJI STAPICI 500G
- Europrom299,90
- Luki329,00
- ZAM499,90
599,80 din/kg














