Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Starbucks Chilled Caffe Latte 220ml #10

Starbucks Chilled Caffe Latte 220ml #10
Pakovanje 220 ml 3 prodavnice Barkod 5711953078811
249,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
1.136,23 din/l
Najskuplje je 269,90 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 249,97 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 249,97 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STARBUCKS CAFFE LATTE CHILLED CLASSICS 220ML MPBB Trade
- STARBU.CHIL.CLAS.CAFFE LATTE 220Europrom
- Starbucks Chilled Caffe Latte 220ml #10RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%STARBUCKS CLASSICS CAPPUCCINO 220ML
- Podunavlje%219,99
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
+20 prodavnica999,95 din/l
−14%STARBUCKS CLASSICS PISTACI SUMMER ESCAPE 220ML
- Podunavlje234,99
- VP Dima237,00
- Europrom239,90
+17 prodavnica1.068,14 din/l
−14%STARBUCKS CLASSICS CAFFE LATTE NO ADDED SUGAR 220ML
- Podunavlje234,99
- Aroma%239,99
- City%239,99
+16 prodavnica1.068,14 din/l
−12%Starbucks Chilled Caramel Macciato 220ml
- ZAM%219,90
- Super Vero%239,99
- Mikromarket243,46
+2 prodavnice999,55 din/l
STARBUCKS FRAPPUCCINO COFFEE 250ML
- Podunavlje249,99
- Cash & Carry Plus254,99
- BB Trade269,97
+1 prodavnica999,96 din/l








