Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KISELA PAVLAKA ZDRAVO 20%MM 180G

KISELA PAVLAKA ZDRAVO 20%MM 180G
Pakovanje 180 g Mlečna mast 20% 11 prodavnica Barkod 0000086026017
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 01.10.
444,39 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 99,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din89,99 din444,39 din/kg
-
79,99 din89,99 din444,39 din/kg
-
79,99 din94,99 din444,39 din/kg
-
79,99 din94,99 din444,39 din/kg
-
93,22 din517,89 din/kg+13,23 din
adrese radnji ▾
- Novi Sad · Metro93,22 din
- Palić · Metro93,22 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta93,97 din522,06 din/kg+13,98 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova93,99 din522,17 din/kg+14,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta93,99 din522,17 din/kg+14,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta97,99 din544,39 din/kg+18,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd98,00 din544,44 din/kg+18,01 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta99,99 din555,50 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 89,99 | 94,49 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 94,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAVLAKA KIS 20% 180GR ZDRAVO CASA IMLEKBB Trade
- PAVLAKA SUBOTIČKA ZDRAVO! 20% ČAŠA 180GGomex
- PAVLAKA 20%MM 180G ZDRAVOIdea, Mercator, Roda
- 180G ZDRAVO KISELA PAVLAKA 20%-STAND.-VAR.Metro
- KISELA PAVLAKA 0.18 SA 20%MM ZDRAVOSenta Promet
- Kisela pavlaka 20%mm Zdravo casa 180gShop&Go
- Zdravo! Kisela pavlaka 20%180g casaŠumadija Market
- KISELA PAVLAKA ZDRAVO 20%MM 180GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−25 % po kgKISELA PAVLAKA MILK HOUSE 20%MM 180G
- Univerexport59,99
- Aman67,99
- Leon69,99
+8 prodavnica333,28 din/kg- −25 % po kg
TO! KISELA PAVLAKA 180G 20%MM
- Leon59,99
- Tekijanka68,39
- Metalac Market69,99
+2 prodavnice333,28 din/kg
−16 % po kgKISELA PAVLAKA DR MILK 20%MM 180G
- Cash & Carry Plus66,99
- Medius%68,90
- Metalac Market69,00
+26 prodavnica372,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 400G
- Europrom%149,90
- Prima%149,90
- Aleksandrović149,99
+39 prodavnica374,75 din/kg
−29%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 700G
- BB Trade%239,99
- Europrom%239,99
- Idea · Mercator · Roda%239,99
+34 prodavnice342,84 din/kg
−21%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 180G
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM%79,00
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+33 prodavnice416,61 din/kg
−26%KISELA PAVLAKA DR MILK 20%MM 400G
- Medius%119,90
- Metalac Market%129,99
- Trlić%139,99
+28 prodavnica299,75 din/kg
−13%KISELA PAVLAKA DR MILK 20%MM 180G
- Cash & Carry Plus66,99
- Medius%68,90
- Metalac Market69,00
+26 prodavnica372,17 din/kg
−21%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 12%MM 700G
- Metro%196,00
- Univerexport%196,99
- Aleksandrović199,99
+21 prodavnica280,00 din/kg
−11%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA MASL.PARADAJZ 150G
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport%99,99
- VUM104,99
+19 prodavnica666,60 din/kg
−14%KISELA PAVLAKA IMLEK 20%MM 180G
- Metro%74,00
- Super Vero%79,99
- Univerexport%79,99
+17 prodavnica411,11 din/kg











