Cene → Slatkiši i žitarice → Musli sa vocem 350g Naturel (kesa)#12

Musli sa vocem 350g Naturel (kesa)#12
Pakovanje 350 g 11 prodavnica Barkod 3858887240708
236,93 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
676,94 din/kg
Najskuplje je 371,00 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
236,93 din676,94 din/kg
-
237,99 din279,99 din679,97 din/kg+1,06 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta249,90 din714,00 din/kg+12,97 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula277,50 din792,86 din/kg+40,57 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din857,11 din/kg+63,06 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd304,00 din868,57 din/kg+67,07 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta308,00 din880,00 din/kg+71,07 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 309,99 din · Negotin309,99 din885,69 din/kg+73,06 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb309,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36309,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad347,99 din994,26 din/kg+111,06 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta349,99 din999,97 din/kg+113,06 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu371,00 din1.060,00 din/kg+134,07 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 236,93 | 294,50 |
| 19.09.2026. | 236,93 | 294,50 |
| 01.09.2026. | 236,93 | 299,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 249,99 → 309,99 din +24%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NATUREL MUSLI SA VOCEM 350GAleksandrović
- MUSLI SA VOCEM 350gr NATURELCash & Carry Plus
- NATUREL MUSLI SA VOCEMEuro Ša M
- MUSLI SA VOCEM NATUREL 350gEuroprom
- Musli Nat Sa Vocem/Kom 350 gMetalac Market
- musli sa vocem naturel 350g awtPodunavlje
- MUSLI FRUIT 350GR NATURELPrima
- Musli sa vocem 350g Naturel (kesa)#12RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- RIČ289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−22%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Sunce (Qvattro)%293,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−24%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- Sunce (Qvattro)%203,99
- RIČ269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica582,83 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- Sunce (Qvattro)%295,99
- RIČ299,99
+14 prodavnica649,97 din/kg
−13%Musli Crunchy Malina Vitalia 320 g
- Maxi · Mega Maxi%314,99
- Trlić339,99
- Super Vero341,99
+10 prodavnica984,34 din/kg






