Cene → Slane grickalice → Chio Chips rebrasti paprika 80g #24 *Intersnack*

Chio Chips rebrasti paprika 80g #24 *Intersnack*
Pakovanje 80 g 14 prodavnica Barkod 3856021307850
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
624,88 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +180% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din624,88 din/kg
-
Morava30 radnji u 7 mesta61,00 din762,50 din/kg+11,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta99,00 din1.237,50 din/kg+49,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta115,57 din1.444,63 din/kg+65,58 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta115,99 din1.449,88 din/kg+66,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta119,90 din1.498,75 din/kg+69,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta119,99 din1.499,88 din/kg+70,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta119,99 din1.499,88 din/kg+70,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta119,99 din1.499,88 din/kg+70,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd119,99 din1.499,88 din/kg+70,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu119,99 din1.499,88 din/kg+70,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd126,00 din1.575,00 din/kg+76,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,00 din1.612,50 din/kg+79,01 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 99,99 - 159,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik139,99 din1.749,88 din/kg+90,00 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36124,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33159,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb159,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25159,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 49,99 | 119,99 |
| 19.09.2026. | 49,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 61,00 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CHIO CIPS REBR.80G PAPRIKAAleksandrović
- CHIO PAPRIKA 80GČutura
- CIPS CHIO REBRASTI PAPRIKA 80GREuroprom
- ČIPS CHIO REBRASTI CRVENA PAPRIKA 80GGomex
- ČIPS CHIO REBRASTI PAPRIKA 80GIdea, Mercator, Roda
- CHIPS CHIO REBRASTI PAPRIKA 80GMikromarket
- CIPS CHIO REBRASTI PAPRIKA 80GMorava
- Chio Chips rebrasti paprika 80g #24 *Intersnack*RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

CHIO TIP TOP CUBICS 50G
- Prima45,00
- VP Dima69,00
- Čutura69,99
+15 prodavnica900,00 din/kg
CHIO SALTED CHIPS 40g
- Prima32,00
- Senta Promet42,46
- VP Dima49,00
+14 prodavnica800,00 din/kg
−14%CHIO TIP TOP CHICKEN 45G
- Prima45,00
- Čutura69,99
- BB Trade%72,88
+13 prodavnica1.000,00 din/kg
CHIO CIPS 80G REBRASTI SLANI
- Čutura49,99
- Morava97,57
- VP Dima99,00
+12 prodavnica624,88 din/kg
CHIO TIP TOP BIG PEP 40G
- Prima45,00
- VP Dima69,00
- VUM73,99
+11 prodavnica1.125,00 din/kg
−14%CHIO CHIPS PAPRIKA 40g
- Prima32,00
- Senta Promet42,46
- BB Trade%49,88
+11 prodavnica800,00 din/kg
CHIO CHIPS INTENSE SOURCREAM&HERBS 120g
- Prima89,00
- Senta Promet143,98
- Aleksandrović149,99
+10 prodavnica741,67 din/kg
CHIO CHIPS REBRASTI KREMASTA PAPRIKA 80G
- VP Dima99,00
- Čutura99,99
- VUM114,99
+6 prodavnica1.237,50 din/kg

