Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Mlečni Barni 150 g

Biskvit Mlečni Barni 150 g
Pakovanje 150 g 15 prodavnica Barkod 7622300511814
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.466,60 din/kg
Najskuplje je 296,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
219,99 din1.466,60 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta229,99 din1.533,27 din/kg+10,00 din
-
249,00 din1.660,00 din/kg+29,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun249,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača249,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac249,00 din
- Kragujevac · Metro249,00 din
- Niš · Metro249,00 din
- Novi Sad · Metro249,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu249,50 din1.663,33 din/kg+29,51 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta249,90 din1.666,00 din/kg+29,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+30,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta249,99 din1.666,60 din/kg+30,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd249,99 din1.666,60 din/kg+30,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu249,99 din1.666,60 din/kg+30,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula269,99 din1.799,93 din/kg+50,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 281,99 – 325,99 din292,99 din1.953,27 din/kg+73,00 din
-
295,49 din1.969,93 din/kg+75,50 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta295,49 din1.969,93 din/kg+75,50 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad296,99 din1.979,93 din/kg+77,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 139,99 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BARNI 150G MILKAleksandrović
- BISKVIT BARNI MILK 150gr KRAFTCash & Carry Plus
- BISKVIT BARNI MLEKO 150G MONDELEZIdea, Mercator, Roda
- Biskvit Barni milk 150g(5x30g)Maxi Online, Mega Maxi
- 150G BARNI MLEKO-STAND.-VAR.Metro
- BARNI MILK 150GRPrima
- Barni milk 150gRIČ
- KEKS BARNI MILK 150GSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Aman%119,99
- Idea · Mercator · Roda%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−22%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+23 prodavnice791,08 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Sunce (Qvattro)%214,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−13%Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- Euro Ša M%32,90
- Trnava Promet35,00
- Podunavlje%37,99
+23 prodavnice940,00 din/kg







