Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MINI NUSSINI MILKA 31.5G

ČOKOLADA MINI NUSSINI MILKA 31.5G
Pakovanje 31,5 g 26 prodavnica Barkod 7622210703606
55,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
1.746,03 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
55,00 din1.746,03 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta60,00 din1.904,76 din/kg+5,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula64,70 din2.053,97 din/kg+9,70 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu64,99 din2.063,17 din/kg+9,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta69,00 din2.190,48 din/kg+14,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta69,00 din2.190,48 din/kg+14,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta69,90 din2.219,05 din/kg+14,90 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta69,97 din2.221,27 din/kg+14,97 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta69,99 din2.221,90 din/kg+14,99 din
-
69,99 din84,99 din2.221,90 din/kg+14,99 din
-
69,99 din84,99 din2.221,90 din/kg+14,99 din
-
69,99 din84,99 din2.221,90 din/kg+14,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta72,00 din2.285,71 din/kg+17,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 70,99 – 81,99 din72,99 din2.317,14 din/kg+17,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik74,99 din2.380,63 din/kg+19,99 din
-
74,99 din99,99 din2.380,63 din/kg+19,99 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta74,99 din2.380,63 din/kg+19,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd75,00 din2.380,95 din/kg+20,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad76,99 din2.444,13 din/kg+21,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din2.539,37 din/kg+24,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta83,97 din2.665,71 din/kg+28,97 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta84,99 din2.698,10 din/kg+29,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta84,99 din2.698,10 din/kg+29,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta84,99 din2.698,10 din/kg+29,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta89,90 din2.853,97 din/kg+34,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta89,99 din2.856,83 din/kg+34,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 55,00 | 75,00 |
| 01.09.2026. | 55,00 | 75,00 |
Promene cene
- Maxi 22.09. 81,99 → 84,99 din +4%
- Mega Maxi 22.09. 81,99 → 84,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MILKA NUSSINI 31.5GAleksandrović, Europrom
- NAPOLITANKA MILKA NUSSINI 31.5GAman
- MINI BAR NUSSINI MILKA 31,5GAroma, City
- BAR COK MILKA NUSSINI 31.5GBB Trade
- MILKA NUSSINI 31.5grCash & Carry Plus
- MILKA NUSSINI 31,5GEuro Ša M, Morava, Šumadija Market, VUM
- ČOKOLADICA MILKA NUSSINII 315GFortuna Market
- BAR ČOKO MILKA NUSSINI 31.5GIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−62 % po kgČOKOLADA MINI SUVO GROŽĐE CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Morava%29,90
- Trnava Promet34,00
+18 prodavnica666,67 din/kg
−62 % po kgČOKOLADA MINI VIŠNJA CICA MACA 30G
- Aksa20,00
- Trnava Promet34,00
- Euro Ša M37,00
+14 prodavnica666,67 din/kg
−60 % po kgČOKOLADA MINI KIKIRIKI&KARAMELA SPRINT 50G
- Cash & Carry Plus34,99
- Trlić39,99
- Univerexport41,83
+1 prodavnica699,80 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 200G SOKO ŠTARK
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−21%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
- Trnava Promet238,00
+36 prodavnica1.533,27 din/kg
−28%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 90G SOKO ŠTARK
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+35 prodavnica1.499,93 din/kg
−33%ČOKOLADA MLEČNA SCHOGETTEN 100G
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Aman149,99
+34 prodavnice990,00 din/kg






