Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan Double Vanilla&Sour Cherry 7Days 60 g

Kroasan Double Vanilla&Sour Cherry 7Days 60 g
Pakovanje 60 g 21 prodavnica Barkod 7622202398384
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 25.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
999,83 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 109,00 din, +82% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,99 din89,99 din999,83 din/kg
-
59,99 din89,99 din999,83 din/kg
-
59,99 din89,99 din999,83 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din1.166,50 din/kg+10,00 din
-
74,90 din82,96 din1.248,33 din/kg+14,91 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta77,99 din1.299,83 din/kg+18,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta81,34 din1.355,67 din/kg+21,35 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta82,00 din1.366,67 din/kg+22,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad82,99 din1.383,17 din/kg+23,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta84,34 din1.405,67 din/kg+24,35 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik84,99 din1.416,50 din/kg+25,00 din
-
85,00 din1.416,67 din/kg+25,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun85,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača85,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac85,00 din
- Kragujevac · Metro85,00 din
- Niš · Metro85,00 din
- Novi Sad · Metro85,00 din
- Požarevac · Metro85,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta89,33 din1.488,83 din/kg+29,34 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta89,90 din1.498,33 din/kg+29,91 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu89,99 din1.499,83 din/kg+30,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta89,99 din1.499,83 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 88,99 – 104,99 din92,99 din1.549,83 din/kg+33,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta95,00 din1.583,33 din/kg+35,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta99,99 din1.666,50 din/kg+40,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta105,00 din1.750,00 din/kg+45,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din1.816,67 din/kg+49,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 69,99 | 89,90 |
| 17.09.2026. | 69,99 | 89,90 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 89,33 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN 7DAYS DOUBLE VANILLA&SOUR CHERRY 60GAroma, City
- 7DAYS DOUBLE VANILLA&SOUR CHERRY 60grCash & Carry Plus
- 7DAYS DOUBLE VANILLA&SOUR CHERRY 60GEuro Ša M
- KROASANE 7 DAYS 60G DOUBLE VIŠNJA I VANILAFortuna Market
- KROASAN 7 DAYS DOUBLE VANILA VIŠNJA 60GGomex
- KROASAN DOU VAN&SOUR CHER 60G 7DAYSIdea, Mercator, Roda
- 7DAYS DOUBLE VANILA CHERRY 60GRMedius
- Kroasan Vanila & Sour Cherry Double 7 Days 60 gMetalac Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−22%Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Sunce (Qvattro)%69,99
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+29 prodavnica1.166,50 din/kg





