Cene → Slatkiši i žitarice → Rolat Swiss Roll Cocoa Cream 7Days 200 g

Rolat Swiss Roll Cocoa Cream 7Days 200 g
Pakovanje 200 g 5 prodavnica Barkod 7622202252723
164,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
824,95 din/kg
Najskuplje je 215,27 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
164,99 din824,95 din/kg
-
199,00 din995,00 din/kg+34,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac199,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača199,00 din
- Beograd · Metro, Zemun199,00 din
- Kragujevac · Metro199,00 din
- Niš · Metro199,00 din
- Novi Sad · Metro199,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta208,50 din1.042,50 din/kg+43,51 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din1.049,95 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 207,17 – 239,54 din215,27 din1.076,35 din/kg+50,28 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 164,99 | 204,00 |
| 01.09.2026. | 164,99 | 204,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROLAT 7DAYS COCOA CREAM SWISS ROLL 200GRAroma, City
- ROLAT SWISS ROLL COCOA 200gr 7DAYSCash & Carry Plus
- Rolat Swiss Rolls Kakao 200GnewMetalac Market
- 200G 7DAYS ROLL COCOA-STAND.-VAR.Metro
- ROLAT KAKAO 200G SWISS ROPrima
- 7 DAYS SWISSROLL COCOA 200GTrlić
- ROLAT SWISS ROLL COCOA CREAM 7DAYS 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−27 % po kgRolat Swiss Coc Cream 200 g Chipita
- Sunce (Qvattro)119,99
- Morava126,00
- Europrom199,90
+4 prodavnice599,95 din/kg
−27 % po kgRolat Vincinni Swiss Roll Kakao 250 g
- Aman%149,99
- Aleksandrović189,99
- Šumadija Market198,00
+1 prodavnica599,96 din/kg
−27 % po kgRolat Vincinni Swiss Roll Jagoda 250 g
- Aman%149,99
- Šumadija Market198,00
- Prima229,00
599,96 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Rolat Čokolada Waltz 250 g
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- VUM124,99
+18 prodavnica399,96 din/kg
−20%Rolat Lešnik Waltz 250 g
- Medius117,22
- Morava127,00
- Šumadija Market129,90
+13 prodavnica468,88 din/kg
−30%Rolat Waltz Roll Mleko 250 g Ćatić
- Europrom119,90
- Mikromarket%124,99
- Šumadija Market129,90
+11 prodavnica479,60 din/kg
−12%Rolat Orange Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- VP Dima%29,90
- Univerexport31,63
+9 prodavnica714,00 din/kg
Rolat Limun Eti Popkek 35 g
- Cash & Carry Plus24,99
- Šumadija Market29,90
- Metro30,20
+7 prodavnica714,00 din/kg
Rolat Čokolada Dolce Vita 250 g
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+5 prodavnica476,00 din/kg
Rolat Popkek Orange Eti 45 g
- Sunce (Qvattro)29,99
- Aleksandrović34,99
- Gomex37,50
+4 prodavnice666,44 din/kg
Rolat sa Punjenjem Vanila Ceremuski 400 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Trnava Promet378,00
- Prima395,00
+4 prodavnice924,98 din/kg













