Cene → Slatkiši i žitarice → KROASAN MINI VANILA 7DAYS 185G

KROASAN MINI VANILA 7DAYS 185G
Pakovanje 185 g 18 prodavnica Barkod 7622202214356
235,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.270,27 din/kg
Najskuplje je 309,00 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
235,00 din1.270,27 din/kg
-
239,99 din259,99 din1.297,24 din/kg+4,99 din
-
249,00 din1.345,95 din/kg+14,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun249,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača249,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac249,00 din
- Kragujevac · Metro249,00 din
- Niš · Metro249,00 din
- Novi Sad · Metro249,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta249,99 din1.351,30 din/kg+14,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta254,00 din1.372,97 din/kg+19,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik259,99 din1.405,35 din/kg+24,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 256,99 – 264,99 din264,99 din1.432,38 din/kg+29,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta267,88 din1.448,00 din/kg+32,88 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta267,88 din1.448,00 din/kg+32,88 din
-
MercatorRadnje: Beograd267,88 din1.448,00 din/kg+32,88 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu269,99 din1.459,41 din/kg+34,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad272,99 din1.475,62 din/kg+37,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta279,90 din1.512,97 din/kg+44,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta279,99 din1.513,46 din/kg+44,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 269,99 - 279,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik279,99 din1.513,46 din/kg+44,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33269,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49269,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5269,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb269,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38269,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7269,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26269,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10269,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25269,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6279,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43279,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15279,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb279,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2279,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb279,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68279,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6279,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99279,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296279,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb279,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta299,99 din1.621,57 din/kg+64,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta309,00 din1.670,27 din/kg+74,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta309,00 din1.670,27 din/kg+74,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 235,00 | 267,88 |
| 01.09.2026. | 235,00 | 267,88 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 7 DAYS KROAS.MINI 185G VANILAAleksandrović
- KREMPITA MINI 7DDAYS 185GAroma, City
- KROASANE 7 DAYS 185G VANILAFortuna Market
- KROASAN 7 DAYS VANILA 185G CHIPITAIdea, Mercator, Roda
- 7 DAYS 185gr MILLFEUILLE CO2022Luki
- Kroasan Mini Millefuille 7 Days 185 gMetalac Market
- 185G 7 DAYS MINI-MILLFEU.Metro
- 7DAYS MINI MILEFUIL 185GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −36 % po kg
KROASAN 7DAYS MINI DOUBLE VANILA I VISNJA 185GR
- Europrom151,00
- Prima159,00
816,22 din/kg
−23 % po kgDAILY VANILA MINI KROASAN 185G
- Cash & Carry Plus179,99
- VP Dima226,00
972,92 din/kg
−19 % po kg7 Days kroasan mini kakao 185g #8 M
- Aman%189,99
- Euro Ša M230,00
- Europrom249,90
+5 prodavnica1.026,97 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%KROASAN MAX KAKAO 7DAYS 110G
- Lidl109,99
- Maxi%119,99
- Maxi Online%119,99
+32 prodavnice999,91 din/kg
−26%KROASAN KAKAO 7DAYS 60G
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
- Prima%69,90
+32 prodavnice999,83 din/kg
−25%KROASAN KAKAO MAX 7DAYS 80G
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
- Leon89,99
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−9%KROASAN VANILA MILKA 50G
- Šumadija Market89,90
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−18%KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 185G
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%KROASAN DOUBLE VANILA VIŠNJA 7DAYS 80G
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
- Cash & Carry Plus99,99
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%KROASAN ČOKOLADA MILKA 50G
- Šumadija Market89,90
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 60G
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg











