Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Oreo 264 g

Keks Oreo 264 g
Pakovanje 264 g 15 prodavnica Barkod 7622201401771
243,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
920,45 din/kg
Najskuplje je 329,00 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
243,00 din920,45 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula259,98 din984,77 din/kg+16,98 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta278,00 din1.053,03 din/kg+35,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik279,99 din1.060,57 din/kg+36,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta289,99 din1.098,45 din/kg+46,99 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta289,99 din1.098,45 din/kg+46,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad294,99 din1.117,39 din/kg+51,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta295,49 din1.119,28 din/kg+52,49 din
-
295,49 din1.119,28 din/kg+52,49 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta295,49 din1.119,28 din/kg+52,49 din
-
MercatorRadnje: Beograd309,99 din1.174,20 din/kg+66,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta309,99 din1.174,20 din/kg+66,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta309,99 din1.174,20 din/kg+66,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta319,99 din1.212,08 din/kg+76,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta329,00 din1.246,21 din/kg+86,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 199,90 | 295,24 |
| 16.09.2026. | 199,90 | 295,24 |
| 01.09.2026. | 234,95 | 295,24 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 199,90 → 289,99 din +45%
- Mercator 28.09. 295,90 → 309,99 din +5%
- Roda 28.09. 295,90 → 309,99 din +5%
- Idea 28.09. 295,90 → 309,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS OREO 264G BIG PACKAleksandrović
- KEKS OREO BIG PACK 264grCash & Carry Plus
- OREO KEKS ORIGINAL 264GEuro Ša M
- KEKS OREO ORIGINAL 264GFortuna Market
- KEKS BTRAY 264G OREOIdea, Mercator, Roda
- Keks Oreo bitray 264gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- BISKVIT OREO BTRAY 264GR MONDELEZSuper Vero
- OREO BTRAY 264GTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg







