Cene → So i začini → SUPA BISTRA DALMATINSKA MAGGI 40G

SUPA BISTRA DALMATINSKA MAGGI 40G
Pakovanje 40 g 6 prodavnica Barkod 7613287413727
62,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.574,75 din/kg
Najskuplje je 107,99 din, +71% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
62,99 din1.574,75 din/kg
-
68,99 din82,84 din1.724,75 din/kg+6,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta74,99 din1.874,75 din/kg+12,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta87,99 din2.199,75 din/kg+25,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd97,99 din2.449,75 din/kg+35,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta107,99 din2.699,75 din/kg+45,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 62,99 | 85,42 |
| 01.09.2026. | 62,99 | 85,42 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA DALMATINSKA MAGGI 40gr NESTLECash & Carry Plus
- SUPA DALMATINSKA 40G MAGGIIdea, Mercator, Roda
- DALMATINSKA SUPA 40g MAGGITrlić
- SUPA BISTRA DALMATINSKA MAGGI 40GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −63 % po kg
SUPA GOVEDJA BISTRA 60gr HERBELLA
- Cash & Carry Plus34,99
- Europrom44,90
583,17 din/kg
−61 % po kgSUPA BISTRA ŠKOLSKA YUMIS 65G
- RIČ%39,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M46,00
+7 prodavnica615,23 din/kg
−57 % po kgSUPA BISTRA ZVEZDANA YUMIS 65G
- Euro Ša M44,00
- Cash & Carry Plus44,99
- RIČ49,99
+3 prodavnice676,92 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−17%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Euro Ša M%59,90
- Trnava Promet60,00
+19 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ109,99
+18 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+18 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M115,00
+18 prodavnica1.896,38 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet70,00
+17 prodavnica1.205,17 din/kg
SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Leon79,99
- Trnava Promet87,00
- RIČ89,99
+17 prodavnica1.481,30 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+17 prodavnica1.431,82 din/kg





