Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Energetsko Piće Hell Focus 0,25 l

Energetsko Piće Hell Focus 0,25 l
Pakovanje 250 ml 14 prodavnica Barkod 5999885747733
59,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
236,00 din/l
Najskuplje je 99,00 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,00 din236,00 din/l
-
Aleksandrović10 prodavnica: 59,99 din · Negotin, Bor, Kladovo59,99 din239,96 din/l+0,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3359,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4959,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 659,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3859,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2659,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4359,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1059,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb59,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6859,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu64,99 din259,96 din/l+5,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din279,96 din/l+10,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta70,00 din280,00 din/l+11,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad79,99 din319,96 din/l+20,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta80,00 din320,00 din/l+21,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta84,99 din339,96 din/l+25,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 81,99 – 88,99 din84,99 din339,96 din/l+25,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta89,90 din359,60 din/l+30,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta89,97 din359,88 din/l+30,97 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta89,99 din359,96 din/l+30,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta89,99 din359,96 din/l+30,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta99,00 din396,00 din/l+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 59,00 | 80,00 |
| 01.09.2026. | 59,00 | 80,00 |
Promene cene
- Mikromarket 01.10. 89,00 → 99,00 din +11%
- Medius 01.10. 84,99 → 89,99 din +6%
- Super Vero 01.10. 75,99 → 79,99 din +5%
- Mega Maxi 25.09. 84,99 → 89,99 din +6%
- Soulfood 21.09. 91,08 → 84,99 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HELL FOKUS 0.25LAleksandrović, Luki
- ENERGY HELL FOCUS 0.25L LIMBB Trade
- NAPITAK ENERGY DRINK HELL FOKUS 0.25LCash & Carry Plus
- ENERGETSKI NAPITAK HELL FOKUS 250MLČutura
- HELL FOKUS 250MLEuro Ša M, Medius
- Energetsko pice Fokus Hell 0.25lMaxi Online, Mega Maxi
- HELL FOKUS 250ML DELMikromarket
- HELL FOCUS 0.25L CANPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −52 % po l
Energetsko piće Red Rain 0.33l PET
- Mere37,00
- Trnava Promet37,00
112,12 din/l
−32 % po lEnergetsko Piće Battery Original 0,25 l
- Morava39,90
- Aleksandrović39,99
- Aman%39,99
+19 prodavnica159,60 din/l
−32 % po lEnergetsko Piće Battery Mango 0,25 l
- Aleksandrović39,99
- Aman%39,99
- Metalac Market39,99
+18 prodavnica159,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Energetsko Piće Guarana 0,5 l
- Maxi · Mega Maxi · Profi%74,99
- Cash & Carry Plus76,99
- Transkom 9479,90
+32 prodavnice149,98 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana 0,25 l
- Medius%59,90
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
+29 prodavnica239,60 din/l
−18%Energetsko Piće Ultra 0,25 l
- Trlić%69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Čutura%74,99
+31 prodavnica279,96 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Joker 0,25 l
- Čutura%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
+29 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker 0,5 l
- Morava69,00
- Medius%74,90
- Transkom 9479,90
+31 prodavnica138,00 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Azijana 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- RIČ59,99
- Aroma%64,99
+28 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker Mango 0,5 l
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Transkom 94%79,90
+28 prodavnica149,80 din/l
−19%Energetsko Piće Guarana Gameon Tropical 0,5 l
- ZAM%99,90
- Podunavlje%104,99
- Cash & Carry Plus109,99
+28 prodavnica199,80 din/l











