Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sirni Namaz sa Začinskim Biljem Philadelphia 125 g

Sirni Namaz sa Začinskim Biljem Philadelphia 125 g
Pakovanje 125 g 10 prodavnica Barkod 5998711723187
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
2.399,92 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din2.399,92 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu309,00 din2.472,00 din/kg+9,01 din
-
309,99 din389,97 din2.479,92 din/kg+10,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula329,99 din2.639,92 din/kg+30,00 din
-
339,99 din459,99 din2.719,92 din/kg+40,00 din
-
344,99 din384,99 din2.759,92 din/kg+45,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 386,99 – 409,99 din395,99 din3.167,92 din/kg+96,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd399,99 din3.199,92 din/kg+100,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta399,99 din3.199,92 din/kg+100,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta399,99 din3.199,92 din/kg+100,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 299,99 | 392,98 |
| 29.09.2026. | 299,99 | 392,98 |
| 23.09.2026. | 299,99 | 394,98 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 392,49 |
Promene cene
- Univerexport 29.09. 414,07 → 395,99 din -4%
- BB Trade 23.09. 354,97 → 389,97 din +10%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR PHILADELPHIA SA ZACINSKIM BILJEM 125GAroma, City
- SIRNI NAMAZ ZACINSKO BILJE PHILADELPHIA 125GBB Trade
- SIRNI NAMAZ PHILADELPHIA ZACINSKO BILJE 125G AWTCash & Carry Plus
- NAMAZ KREM SIR ZAČ BILJ 125G PHILAIdea, Mercator, Roda
- PHILADELPHIA SIRNI NAMAZ SA ZACINSKIM BILJEM 125GRMedius
- SIR.NAMAZ ZAC.BILJ.125G PHILADELPHIAPrima
- SIRNI NAMAZ SA ZACINSKIM BILJEM 125G, PHILADELPHIASuper Vero
- SIRNI NAMAZ SA ZAČINSKIM BILJEM PHILADELPHIA 125GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−65 % po kgSirni Namaz Softy 60% mm Mlekara Šabac 200 g
- Cash & Carry Plus169,99
- VUM%169,99
- Idea · Mercator · Roda%174,99
+7 prodavnica849,95 din/kg
−64 % po kgSirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−60 % po kgSirni Namaz Creame Blanche Začinsko Bilje Meggle 150 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Univerexport%159,99
- Super Vero%161,99
+8 prodavnica966,60 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Soulfood86,00
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
+32 prodavnice860,00 din/kg
−23%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Sunce (Qvattro)%154,99
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica774,95 din/kg
−18%Sirni Namaz Classic Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus209,99
+20 prodavnica999,50 din/kg
−24%Sirni Namaz Somborska President 200 g
- Leon167,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
+21 prodavnica839,95 din/kg
−13%Sirni Namaz Sirko Urnebes Mlekara Šabac 150 g
- Soulfood154,00
- Medius%154,90
- VUM159,99
+21 prodavnica1.026,67 din/kg
−21%Sirni Namaz Vajkrem Biser 250 g
- Cash & Carry Plus214,99
- Univerexport%219,99
- VUM%219,99
+20 prodavnica859,96 din/kg
−18%Sirni Namaz Ajvar Rustico Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
+18 prodavnica999,50 din/kg
−18%Sirni Namaz Začinski Mix Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Europrom219,90
+17 prodavnica999,50 din/kg








