Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA OTKLANJANJE MRLJA WHITE VANISH 470G

SREDSTVO ZA OTKLANJANJE MRLJA WHITE VANISH 470G
Pakovanje 470 g 8 prodavnica Barkod 5997321747781
579,99 din
najjeftinije u prodavnici Lilly, na akciji do 30.09.
1.234,02 din/kg
Najskuplje je 876,99 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
579,99 din899,99 din1.234,02 din/kg
-
dm136 radnji u 48 mesta689,00 din1.465,96 din/kg+109,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad799,99 din1.702,11 din/kg+220,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd816,39 din1.737,00 din/kg+236,40 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta816,39 din1.737,00 din/kg+236,40 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta816,39 din1.737,00 din/kg+236,40 din
-
825,71 din1.756,83 din/kg+245,72 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac825,71 din
- Beograd · Metro, Krnjača825,71 din
- Beograd · Metro, Zemun825,71 din
- Niš · Metro825,71 din
- Novi Sad · Metro825,71 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 876,99 – 923,99 din876,99 din1.865,94 din/kg+297,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 689,00 | 816,39 |
| 01.09.2026. | 689,00 | 816,39 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Vanish Oxi A.prašak/mrlje beli veš 470gdm
- VANISH OXI ACTION PRAŠAK WHITE 470GIdea, Mercator, Roda
- VANISH OXI ACTION PRAŠAK ZA FLEKE BELI VEŠ, 470 GRLilly
- 470G VANISH PRASAK-WHITEMetro
- VANISH OXI ACT.PRAS.W.470Prima
- SRED.ZA ODSTRANJIVANJE FLEKA U PRAŠKU 470GR VANISH OXI ACTION WHITESuper Vero
- SREDSTVO ZA OTKLANJANJE MRLJA WHITE VANISH 470GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Aleksandrović289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
+31 prodavnica299,99 din/l
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Leon145,99
- Fortuna Market159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica291,98 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l











