Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Voćno Punjenje 6/1 51 g Pez

Bombone Voćno Punjenje 6/1 51 g Pez
Pakovanje 51 g 11 prodavnica Barkod 5997255708322
159,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
3.117,65 din/kg
Najskuplje je 280,80 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,00 din3.117,65 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta199,97 din3.920,98 din/kg+40,97 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula200,00 din3.921,57 din/kg+41,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta229,99 din4.509,61 din/kg+70,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din4.509,61 din/kg+70,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din4.509,61 din/kg+70,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din4.509,61 din/kg+70,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad242,99 din4.764,51 din/kg+83,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta245,56 din4.814,90 din/kg+86,56 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu248,50 din4.872,55 din/kg+89,50 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 252,34 – 286,50 din280,80 din5.505,88 din/kg+121,80 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 159,00 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 159,00 | 229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PEZ VOCNO PUNJENJE 6/1 51GAman
- BOM PEZ 6+2 SA FIGURICOMBB Trade
- KOMPRIMAT PEZ VOCNO PUNJENJE 6/1 PEZCash & Carry Plus
- BOMBONE VOĆNO PUNJENJE 6/1 51G PEZIdea, Mercator, Roda, Super Vero
- PEZ VOCNI 6X8.5GR BLISTERPrima
- PEZ VOĆNO PUNJENJE 6/1 FIGURICA GRAT AL GROSSOTekijanka
- BOMBONE PEZ VOCNO PUNJENJE 51gTrlić
- BOMBONE PEZ 51G 6/1Univerexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg








