Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada Mlečna T-8 Kinder 100 g

Čokolada Mlečna T-8 Kinder 100 g
Pakovanje 100 g 26 prodavnica Barkod 0000080177616
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
1.599,90 din/kg
Najskuplje je 253,50 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
159,99 din1.599,90 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta176,00 din1.760,00 din/kg+16,01 din
-
179,99 din229,99 din1.799,90 din/kg+20,00 din
-
179,99 din199,99 din1.799,90 din/kg+20,00 din
-
179,99 din219,99 din1.799,90 din/kg+20,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd182,00 din1.820,00 din/kg+22,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din1.890,00 din/kg+29,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+30,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+30,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din1.990,00 din/kg+39,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta199,00 din1.990,00 din/kg+39,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu199,99 din1.999,90 din/kg+40,00 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 199,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik199,99 din1.999,90 din/kg+40,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5199,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38199,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26199,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43199,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25199,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad199,99 din1.999,90 din/kg+40,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta202,37 din2.023,70 din/kg+42,38 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta207,00 din2.070,00 din/kg+47,01 din
-
Metro veleprodaja10 prodavnica: 209,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac209,00 din2.090,00 din/kg+49,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro209,00 din
- Beograd · Metro, Zemun209,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača209,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac209,00 din
- Kragujevac · Metro209,00 din
- Niš · Metro209,00 din
- Novi Sad · Metro209,00 din
- Palić · Metro209,00 din
- Požarevac · Metro209,00 din
- Šabac · Metro209,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta209,90 din2.099,00 din/kg+49,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta209,99 din2.099,90 din/kg+50,00 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta215,00 din2.150,00 din/kg+55,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta218,00 din2.180,00 din/kg+58,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta219,99 din2.199,90 din/kg+60,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta229,99 din2.299,90 din/kg+70,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta239,99 din2.399,90 din/kg+80,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta245,00 din2.450,00 din/kg+85,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta253,50 din2.535,00 din/kg+93,51 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Aksa · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 159,99 | 204,69 |
| 26.09.2026. | 159,99 | 204,69 |
| 19.09.2026. | 159,99 | 202,37 |
| 01.09.2026. | 174,99 | 202,37 |
Promene cene
- Podunavlje 24.09. 202,99 → 209,99 din +3%
- VUM 22.09. 169,99 → 189,99 din +12%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kinder chocolate 100gAksa
- KINDER COKOL.100GAleksandrović
- KINDER cokolada 100gEuro Ša M
- ČOKOLADA FERRERO KINDER 100GGomex
- ČOKOLADA KINDER 100G FERREROIdea, Mercator, Roda, Super Vero
- KINDER COKOLADA100gr 4701Luki
- KINDER COKOLADE100GRMedius
- Čokolada Mlečna Kinder 100 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −52 % po kg
Cokolada Mlecna sa Rizom 130 g
- Šumadija Market99,90
- Trnava Promet104,00
- Čutura129,99
+3 prodavnice768,46 din/kg
−50 % po kgČokolada Mlečna Bela Dessertina 100 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Univerexport82,99
- Fortuna Market89,99
+7 prodavnica799,90 din/kg
−50 % po kgČokolada Mlečna 32% Kakao Pobeda 100 g
- Sunce (Qvattro)79,99
- Metalac Market119,00
- Soulfood119,99
+2 prodavnice799,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg
−28%Čokolada Mlečna Noisette Najlepše Želje 85 g
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
- Aman%149,99
+34 prodavnice1.763,53 din/kg




