Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Kokos Ziaja 500 ml

Gel za Tuširanje Kokos Ziaja 500 ml
Pakovanje 500 ml 23 prodavnice Barkod 5901887018919
305,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
610,00 din/l
Najskuplje je 552,99 din, +81% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
305,00 din610,00 din/l
-
319,90 din389,00 din639,80 din/l+14,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta349,99 din699,98 din/l+44,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik349,99 din699,98 din/l+44,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta359,90 din719,80 din/l+54,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta369,99 din739,98 din/l+64,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula369,99 din739,98 din/l+64,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta379,00 din758,00 din/l+74,00 din
-
379,99 din494,99 din759,98 din/l+74,99 din
-
379,99 din499,99 din759,98 din/l+74,99 din
-
Univerexport akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 510,99 – 564,99 din388,99 din549,06 din777,98 din/l+83,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta396,00 din792,00 din/l+91,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta419,99 din839,98 din/l+114,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta424,97 din849,94 din/l+119,97 din
-
449,99 din499,99 din899,98 din/l+144,99 din
-
449,99 din499,99 din899,98 din/l+144,99 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta475,00 din950,00 din/l+170,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta489,99 din979,98 din/l+184,99 din
-
499,99 din999,98 din/l+194,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd529,99 din1.059,98 din/l+224,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta529,99 din1.059,98 din/l+224,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta529,99 din1.059,98 din/l+224,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta552,99 din1.105,98 din/l+247,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Univerexport · Maxi · Aksa · Aroma · Mercator · Roda · Idea · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 305,00 | 424,97 |
| 26.09.2026. | 305,00 | 424,97 |
| 01.09.2026. | 305,00 | 422,48 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Ziaja gel za tuširanje kokos 500mlAksa
- ZIAJA GEL ZA TUS.KOKOS 500MLAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE ZIAJA KOKOS 500MLAman, Aroma, Cash & Carry Plus, City
- KUPKA ZIAJA KOKOS 500MLBB Trade
- ziaja tuš/gel kokos ž.500mldm
- Z.GEL TUS KOKOS 500MLEuro Ša M
- KUPKA ZIAJA 500ML KOKOS Z16050Fortuna Market
- GEL TUŠ KOKOS 500ML CLARUSIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l






