Cene → Prerađeno voće i povrće → PARADAJZ PULPA MUTTI 400G LIM.

PARADAJZ PULPA MUTTI 400G LIM.
Pakovanje 400 g 20 prodavnica Barkod 0000080042556
173,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
432,50 din/kg
Najskuplje je 307,99 din, +78% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
173,00 din432,50 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula174,99 din437,48 din/kg+1,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu184,99 din462,48 din/kg+11,99 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta199,99 din499,98 din/kg+26,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta209,90 din524,75 din/kg+36,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd210,00 din525,00 din/kg+37,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta219,00 din547,50 din/kg+46,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta219,99 din549,98 din/kg+46,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta219,99 din549,98 din/kg+46,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta229,99 din574,98 din/kg+56,99 din
-
229,99 din264,99 din574,98 din/kg+56,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta253,86 din634,65 din/kg+80,86 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta268,99 din672,48 din/kg+95,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta282,99 din707,48 din/kg+109,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd289,99 din724,98 din/kg+116,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta299,97 din749,93 din/kg+126,97 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,99 din749,98 din/kg+126,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta307,99 din769,98 din/kg+134,99 din
-
307,99 din769,98 din/kg+134,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta307,99 din769,98 din/kg+134,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 173,00 | 229,99 |
| 20.09.2026. | 173,00 | 253,86 |
| 01.09.2026. | 173,00 | 239,99 |
Promene cene
- Univerexport 29.09. 365,99 → 219,99 din -40%
- Trlić 23.09. 189,90 → 229,99 din +21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PARADAJZ PULPA MUTTI 400GBB Trade, Gomex
- PARADAJZ SECKANI PULPA 400gr MUTTICash & Carry Plus
- PARADAJZ POLPA 400G MUTTIIdea, Mercator, Roda
- Paradajz pulpa u konzervi Mutti 400gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- MUTTI POLPA PELAT 400GRMedius
- Pasirani Paradajz Mutti Pulpa Seckani 400 gMetalac Market
- Mutti polpa 400gRIČ
- SOK PARADAJZ 400G MUTTI PULPASenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PARADAJZ SOK POLIMARK 500ML
- Maxi%67,99
- Maxi Online%67,99
- Mega Maxi%67,99
+35 prodavnica135,98 din/l
−28%PARADAJZ SOK POLIMARK 1L
- Aleksandrović119,90
- Maxi Online%119,99
- Metro%124,00
+33 prodavnice119,90 din/l
−32%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 500ML
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Leon73,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−29%PARADAJZ SOK SA BOSILJKOM POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−49%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
- Maxi%94,99
- Maxi Online%94,99
- Mega Maxi%94,99
+25 prodavnica94,99 din/l
−19%PARADAJZ PASIRANI GURMAN 500G
- Čutura%64,99
- Sunce (Qvattro)%64,99
- VP Dima69,90
+24 prodavnice129,98 din/l
−29%PARADAJZ SOK LJUTA PAPRIKA POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+22 prodavnice139,98 din/l
PARADAJZ PELAT MUTTI 400G LIM.
- RIČ209,99
- Yuhor219,99
- Euro Ša M225,00
+21 prodavnica524,98 din/kg





