Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → BRAVO ZELENA JABUKA 0.5l RAUCH

BRAVO ZELENA JABUKA 0.5l RAUCH
Pakovanje 500 ml 9 prodavnica Barkod 9008700121965
69,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
139,98 din/l
Najskuplje je 98,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,99 din139,98 din/l
-
Aleksandrović22 prodavnice: 69,99 - 89,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik69,99 din139,98 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3369,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/569,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb69,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2669,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4369,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1069,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2569,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29669,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb69,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb89,99 din
-
69,99 din94,99 din139,98 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta79,00 din158,00 din/l+9,01 din
-
79,20 din158,40 din/l+9,21 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun79,20 din
- Beograd · Metro, Krnjača79,20 din
- Beograd · Metro, Vidikovac79,20 din
- Kragujevac · Metro79,20 din
- Niš · Metro79,20 din
- Novi Sad · Metro79,20 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik79,99 din159,98 din/l+10,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu94,00 din188,00 din/l+24,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din190,00 din/l+25,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd98,00 din196,00 din/l+28,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 69,99 | 87,00 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 87,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BRAVO 0.5L ZELENA JABUKAAleksandrović, Sunce (Qvattro)
- BRAVO ZELENA JABUKA 0,5LEuro Ša M
- SOK BRAVO 05L PVC GREEN APPLE F90PFortuna Market
- 0.5L BRAVO SUNNY SOK-Z.JAB.Metro
- BRAVO ZEL.JAB.0.5LMikromarket
- BRAVO ZELENA JABUKA 0.5L PET RAUCHPrima
- Bravo Zelena jabuka 0.5LŠumadija Market
- BRAVO ZELENA JABUKA 0.5l RAUCHTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%BRAVO 0.5L SUNNY STRAWBERRY
- ZAM%69,90
- BB Trade69,97
- Aleksandrović69,99
+34 prodavnice139,80 din/l
−33%BRAVO 1.5L SUNNY ORANGE
- Transkom 9499,00
- Aleksandrović%109,99
- Trnava Promet119,00
+32 prodavnice66,00 din/l
−26%BRAVO 0.5L MULTIVITAMIN ACE
- Aleksandrović69,99
- Idea%69,99
- Mercator%69,99
+26 prodavnica139,98 din/l
−26%BRAVO JABUKA 0.5L
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
- Idea%69,99
+21 prodavnica139,80 din/l
−26%BRAVO VISNJA 0.5L
- Aleksandrović69,99
- Idea%69,99
- Mercator%69,99
+19 prodavnica139,98 din/l
−26%BRAVO MALINA LIMUN 0.5L
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Idea%69,99
+14 prodavnica139,98 din/l
−22%BRAVO 0.25L GROZDJE LIM.
- Roda%63,99
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
+13 prodavnica255,96 din/l
−33%BRAVO 1.5L ZELENA JABUKA
- Trnava Promet119,00
- Aleksandrović119,99
- Idea%119,99
+13 prodavnica79,33 din/l







