Cene → Kućna hemija → PERSIL GEL 1L LAVANDA

PERSIL GEL 1L LAVANDA
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 9000101318326
399,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
399,90 din/l
Najskuplje je 739,90 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
399,90 din399,90 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7399,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,90 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb399,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68399,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15469,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36469,90 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta639,90 din639,90 din/l+240,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta739,90 din739,90 din/l+340,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 399,90 | 639,90 |
| 01.09.2026. | 399,90 | 639,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERSIL GEL 1L COLOR LAVANDAAleksandrović
- PERSIL GEL 1L LAVANDATrlić
- PERSIL GEL 990ML COLOR 20WLZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%PERSIL PWD UNIV.300G 4 PRANJA
- Cash & Carry Plus144,99
- Aleksandrović149,90
- Medius149,99
+21 prodavnica483,30 din/kg
−50%Persil POWER CAPS UNIV. kaps./veš 29/1
- Euro Ša M546,00
- Aleksandrović599,99
- Aman%699,99
+13 prodavnica18,83 din/kom
−33%Persil EXPERT SENSITIVE praš./veš 1,35kg
- Cash & Carry Plus479,99
- Euro Ša M485,00
- Čutura529,99
+11 prodavnica355,55 din/kg
PERSIL 1L GEL COLOR
- Aleksandrović469,99
- RIČ549,00
- Euro Ša M639,00
+5 prodavnica469,99 din/l
PERSIL POWER CAPS UNIVERSAL 33 WL
- Aleksandrović749,99
- Senta Promet793,77
- BB Trade1.409,97
+4 prodavnice22,73 din/kom
PERSIL 10kg
- VUM1.299,99
- Sunce (Qvattro)1.315,00
- Senta Promet1.486,21
+3 prodavnice130,00 din/kg
PERSIL KAPSULE 52/1
- Trlić1.300,00
- Metalac Market1.374,92
- Sunce (Qvattro)1.413,99
+3 prodavnice25,00 din/kom
−36%PERSIL MATIC 5KG
- Aman%699,99
- Senta Promet%699,99
- Cash & Carry Plus779,99
+3 prodavnice140,00 din/kg










