Cene → Kućna hemija → Bref Duo Pine sa Korp.50 ml

Bref Duo Pine sa Korp.50 ml
Pakovanje 50 ml 4 prodavnice Barkod 9000100968690
235,75 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
4.715,00 din/l
Najskuplje je 269,00 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
235,75 din4.715,00 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,00 din4.980,00 din/l+13,25 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu265,00 din5.300,00 din/l+29,25 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta269,00 din5.380,00 din/l+33,25 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 227,00 | 249,00 |
| 01.09.2026. | 227,00 | 249,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BREF DUO ACTIV 50ML PINEAleksandrović
- BREF DUO AKTIV PINE FRESH 50MLEuro Ša M
- BREF D/A 50ML PINE ORIGINALLuki
- BREF DUO-ACTIV PINE 50MLPrima
- WC GEL BREF DUO AKT.50ML PINE ORIGINALSenta Promet
- BREF DA ORIG.50ML PINETranskom 94
- BREF DUO PINE SA KORP.50mlTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Bref Hygiene Gel Fresh 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
+19 prodavnica127,14 din/l
−24%BREF kuglice DUO 2x50g LAVANDA 10
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet205,00
- Morava219,72
+14 prodavnica1.999,90 din/kg
−48%Bref WC Sanit 700 ml Limun
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Europrom%169,90
- Euro Ša M172,00
+11 prodavnica171,43 din/l
−48%BREF SANIT za WC 700 ml Pine
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
- Euro Ša M177,00
+9 prodavnica171,43 din/l
−53%Bref Kuglice 50 g Active Chlorin
- Senta Promet109,99
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- dm%139,00
+9 prodavnica2.199,80 din/kg
−14%Bref WC Kuglice 3x50 g Limun
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+8 prodavnica2.100,00 din/kg
−37%Bref WC Kuglice 3x50 g Pine
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg









