Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA PSE JUNIOR PIL.ĆUR PEDIGREE 4X100G

HRANA ZA PSE JUNIOR PIL.ĆUR PEDIGREE 4X100G
Pakovanje 400 g 18 prodavnica Barkod 5900951319617
253,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero, na akciji do 30.09.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
634,98 din/kg
Najskuplje je 331,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
253,99 din284,99 din634,98 din/kg
-
259,99 din649,98 din/kg+6,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun259,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača259,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac259,99 din
- Kragujevac · Metro259,99 din
- Niš · Metro259,99 din
- Novi Sad · Metro259,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta279,90 din699,75 din/kg+25,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta279,99 din699,98 din/kg+26,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta289,00 din722,50 din/kg+35,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta289,99 din724,98 din/kg+36,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd289,99 din724,98 din/kg+36,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta291,99 din729,98 din/kg+38,00 din
-
291,99 din729,98 din/kg+38,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta291,99 din729,98 din/kg+38,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 293,39 – 310,77 din299,91 din749,78 din/kg+45,92 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din749,98 din/kg+46,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta299,99 din749,98 din/kg+46,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din749,98 din/kg+46,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta299,99 din749,98 din/kg+46,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova303,99 din759,98 din/kg+50,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta309,99 din774,98 din/kg+56,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta331,00 din827,50 din/kg+77,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 265,00 | 291,99 |
| 01.09.2026. | 265,00 | 291,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA PSE PEDIGREE PILETINA GOVEDINA 4X100GAroma, City
- Pedigree JUNIOR govedina/piletina 4x100gdm
- HRANA ZA PSE PEDIGREE JUNIOR PILETINA I GOVEDINA 4X100GFortuna Market
- HRANA PSE JUN PIL I GOV 4X100G PEDIIdea, Mercator, Roda
- Kesice piletina i cureti Pedigree JuniorMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- PEDIGREE 4X100GR JUNIOR PILETINA I GOVEDINAMedius
- Hrana Za Pse Junior Kesice Pedigree 4×100 gMetalac Market
- 4X100G PEDIGREE HR.PAS JUN.POU-STAND.-VAR.Metro
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−37 % po kgHRANA ZA PSE GRANULE JUNIOR FRISKIES 500G
- Maxi Online%198,99
- Mega Maxi%198,99
- Shop&Go%198,99
+18 prodavnica397,98 din/kg
−29 % po kgPedigree hrana za pse junior piletina konzerva 400 g
- Lion Pet Shop179,99
- Šumadija Market263,00
- Super Vero274,99
+1 prodavnica449,98 din/kg
−26 % po kgHRANA ZA PSE PRELIV JUNIOR PILETINA FRISKIES 4X85G
- Aleksandrović159,90
- Idea%189,99
- Mercator%189,99
+4 prodavnice470,29 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg








