Cene → Kućna hemija → Perwoll Black 4 L/4
Perwoll Black 4 L/4
Pakovanje 4 l 4 prodavnice Barkod 9000100529754
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
200,00 din/l
Najskuplje je 1.459,99 din, +83% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
799,99 din200,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula952,50 din238,13 din/l+152,51 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.249,99 din312,50 din/l+450,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta1.459,99 din365,00 din/l+660,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 799,99 | 999,99 |
| 19.09.2026. | 799,99 | 999,99 |
| 01.09.2026. | 799,99 | 1.099,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL 4L BLACKAleksandrović, Sunce (Qvattro)
- DET.ZA VES PERWOL BLACK 4LCash & Carry Plus
- PERWOLL BLACK 4L/4Luki
- PERWOLL BLACK 4 LTrlić
- PERWOLL 4000ML BLACKVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Perwoll Renew Color 990 ml
- VUM264,99
- RIČ315,00
- Senta Promet347,52
+7 prodavnica267,67 din/l
−44%Perwoll Dark Bloom 2000 ml Lc1
- Super Vero%699,99
- Cash & Carry Plus769,99
- Idea · Mercator · Roda%849,99
+2 prodavnice350,00 din/l
Perwoll Renew Black 990 ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+4 prodavnice282,82 din/l
Perwoll Renew Blossam 990 ml
- Senta Promet365,03
- Čutura372,00
- Fortuna Market389,99
+4 prodavnice368,72 din/l
Perwoll Brilliant Color 1 l
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+3 prodavnice199,99 din/l
Perwoll 2,97 l Color
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market699,99
+3 prodavnice181,48 din/l
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
- Tekijanka1.299,90
+2 prodavnice275,00 din/l
Perwoll Black 960 ml
- VUM249,99
- Soulfood399,99
- Trlić439,00
+2 prodavnice260,41 din/l










