Cene → Lična higijena i kozmetika → DECIJI SAPUN 87G MILK&HONEY - MERIMA

DECIJI SAPUN 87G MILK&HONEY - MERIMA
Pakovanje 87 g 7 prodavnica Barkod 9000100448116
69,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Samarinovac
803,45 din/kg
Najskuplje je 129,00 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,90 din803,45 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3679,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu99,00 din1.137,93 din/kg+29,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta108,00 din1.241,38 din/kg+38,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,90 din1.263,22 din/kg+40,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta110,49 din1.270,00 din/kg+40,59 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta125,00 din1.436,78 din/kg+55,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,00 din1.482,76 din/kg+59,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,90 | 109,90 |
| 26.09.2026. | 69,90 | 109,90 |
| 01.09.2026. | 69,90 | 108,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Merima dečiji sapun med i mleko 87gAksa
- DECJI SAPUN 87G MED I MLEKOAleksandrović
- SAPUN MED I MLEKO 87G DEČIJIEuro Ša M
- MER.DEC.SAP.MED/MLEKO 87GMikromarket
- DECIJI SAPUN MILK&HONE 87Prima
- BABY SAPUN 87G MED I MLEKO MERIMASenta Promet
- DECIJI SAPUN 87G MILK&HONEY - MERIMATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−21 % po kgDECIJI SAPUN 87G ALOE VERA - MERIMA
- Aleksandrović54,90
- Aksa63,00
- Euro Ša M70,00
+2 prodavnice631,03 din/kg
−10 % po kgSapun deciji BECUTAN 90g Kamilica
- Aksa%65,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Trnava Promet75,00
+8 prodavnica722,22 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima





