Cene → Lična higijena i kozmetika → DOVE 750ml KUPKA TALCO

DOVE 750ml KUPKA TALCO
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 8720181527951
397,50 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
530,00 din/l
Najskuplje je 676,00 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
397,50 din530,00 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta399,97 din533,29 din/l+2,47 din
-
Aleksandrović11 prodavnica: 449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo449,99 din599,99 din/l+52,49 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33449,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38449,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296449,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta459,00 din612,00 din/l+61,50 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta499,99 din666,65 din/l+102,49 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta513,75 din685,00 din/l+116,25 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd539,00 din718,67 din/l+141,50 din
-
Mere47 radnji u 35 mesta577,90 din770,53 din/l+180,40 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta579,99 din773,32 din/l+182,49 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta676,00 din901,33 din/l+278,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 397,50 | 506,87 |
| 01.09.2026. | 397,50 | 506,87 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 750ML KUPKA TALCOAleksandrović
- KUPKA DOVE 750ML TALCOBB Trade
- GEL ZA TUSIRANJE DOVE TALCO 750MLCash & Carry Plus, Čutura
- DOVE DUSH GEL 750ML W-TALCOEuro Ša M
- DOVE Gel za Tusiranje 750ml TalcoMere
- Kupka Dove Talco 750MLMetalac Market
- Dove Gel za tusiranje Talco 750mlŠumadija Market
- DOVE GEL ZA TUŠIRANJE TALCO 750 MLTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−19 % po lDOVE 700ml KUPKA TALCO/TALK
- Euro Ša M299,00
- Aleksandrović299,90
- Sunce (Qvattro)429,99
427,14 din/l
−25 % po lDOVE 700ml KUPKA MANDORLA/SVEOB.UZIVANJE
- Aleksandrović279,90
- Euro Ša M300,00
- Sunce (Qvattro)429,99
399,86 din/l
−22 % po lDOVE 700ml KUPKA GO FRESH/OSVEZAVAJUCA
- Euro Ša M289,00
- Aleksandrović299,90
- Prima399,00
+2 prodavnice412,86 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DOVE STICK 50ml CLEAN COMFORT
- Aleksandrović239,99
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Mikromarket390,00
+16 prodavnica4.799,80 din/l
−43%DOVE DEO FRUIT W 150ML
- Mikromarket249,99
- Senta Promet269,99
- Cash & Carry Plus279,99
+15 prodavnica1.666,60 din/l
DOVE KREMA 150ML
- Aroma307,40
- Euro Ša M330,00
- dm399,00
+12 prodavnica2.049,33 din/l
−20%*DOVE DEO CREM 50ML PECURKA
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
−58%DOVE GEL ZA TUS D.NOUR.250ML
- Idea%220,00
- Mercator%220,00
- Roda%220,00
+9 prodavnica880,00 din/l
−27%DOVE SGEL 750ML ORIGINAL HIDRATANTE
- Prima%349,99
- VP Dima399,00
- BB Trade399,97
+9 prodavnica466,65 din/l
−14%DOVE SAPUN FRESH TOUCH 100g
- Metro76,80
- Fortuna Market%94,99
- VUM94,99
+8 prodavnica853,33 din/kg
−14%DOVE SAPUN PINK 100g
- Metro76,80
- Fortuna Market%94,99
- Aroma108,40
+8 prodavnica853,33 din/kg













