Cene → Lična higijena i kozmetika → PALMOLIVE SAMPON 350ml ARGAN OIL
PALMOLIVE SAMPON 350ml ARGAN OIL
Pakovanje 350 ml 2 prodavnice Barkod 8718951005808
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik
399,97 din/l
Najskuplje je 229,00 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije16 prodavnica: 109,99 - 229,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Zaječar, Štubik139,99 din399,97 din/l
adrese radnji ▾
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6139,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb139,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49229,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7229,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb229,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68229,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta229,00 din654,29 din/l+89,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 149,99 | 185,00 |
| 16.09.2026. | 149,99 | 185,00 |
| 01.09.2026. | 144,99 | 185,00 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 149,99 → 139,99 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOL.SAMP.350ML ARGAN OILAleksandrović
- PALMOLIVE SAMPON 350ML-ARGAN OILEuro Ša M
- PALMOLIVE SAMPON 350ml ARGAN OILTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%PALMOLIVE SAMPON NATURALS 2IN1 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus153,00
+31 prodavnica414,23 din/l
PALMOLIVE SAPUN MILK&ROSE 90G
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica766,67 din/kg
PALMOLIVE SAPUN NATURALS BLACK ORCHID 90G
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
PALMOLIVE SAP.90g REVITALIZING FRESH
- Aleksandrović49,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
+12 prodavnica554,44 din/kg
−26%PALMOLIVE SAMPON 350ml BEAUTY GLOSS
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M225,00
+11 prodavnica342,83 din/l
PALMOLIVE SAMPON 350ml COLOR
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+10 prodavnica571,40 din/l
−54%PALMOLIVE KUPKA 250ml
- Aleksandrović169,90
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Cash & Carry Plus189,99
+8 prodavnica679,60 din/l
PALMOLIVE BRILLIANT COLOR 350ml SAMPON
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
- Mere165,90
+8 prodavnica434,29 din/l












