Cene → Lična higijena i kozmetika → Dove Men Clean Comfort 250 ml

Dove Men Clean Comfort 250 ml
Pakovanje 250 ml 7 prodavnica Barkod 8717644627624
239,90 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
959,60 din/l
Najskuplje je 544,97 din, +127% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,90 din959,60 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta279,00 din1.116,00 din/l+39,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta319,90 din1.279,60 din/l+80,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta429,00 din1.716,00 din/l+189,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta449,00 din1.796,00 din/l+209,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu479,00 din1.916,00 din/l+239,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta544,97 din2.179,88 din/l+305,07 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 199,99 | 319,90 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 319,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 250ML KUPKA MEN COMFORTAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE DOVE MEN CLEAN COMFORT 250MLAroma, City
- KUPKA DOVE CLEAN MEN 250MLBB Trade
- DOVE MEN CLEAN COMFORT 250MLEuro Ša M
- DOVE GEL COMFOR 250mlEuroprom
- VEL.DOVE MEN GEL T.CL.COMF 250Mikromarket
- DOVE SG MEN CLEAN COM.250Prima
- DOVE TUSGEL COMFORT MAN 250ML6#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Dove Nourishing Oil&Care Čvrsti Sapun 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+23 prodavnice988,89 din/kg
−13%Dove Stick 50 ml Clean Comfort
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Mikromarket390,00
- Euro Ša M402,00
+15 prodavnica5.199,80 din/l
−43%Dove Deo 150 ml Fruity
- Mikromarket249,99
- Senta Promet269,99
- Cash & Carry Plus279,99
+15 prodavnica1.666,60 din/l
−23%Dove SG Gentle Pamper Gel za Tuširanje 250 ml
- Senta Promet254,54
- Euro Ša M255,00
- Trlić329,99
+14 prodavnica1.018,16 din/l
−19%Dove Deo Krema 50 ml Original Pečurka
- ZAM%259,90
- Mikromarket349,80
- Aleksandrović349,99
+12 prodavnica5.198,00 din/l
Dove Krema 150 ml
- Aroma307,40
- Euro Ša M330,00
- dm399,00
+12 prodavnica2.049,33 din/l
−15%Dove Deo 150 ml Invisible Dry
- Aroma288,70
- Metalac Market299,00
- Medius299,99
+10 prodavnica1.924,67 din/l
−20%Dove Sgel 750 ml Original Hidratante
- VP Dima399,00
- BB Trade399,97
- Čutura%399,99
+9 prodavnica532,00 din/l












