Cene → Lična higijena i kozmetika → PALMOLIVE SAMPON 350ml anti dandruf

PALMOLIVE SAMPON 350ml anti dandruf
Pakovanje 350 ml 7 prodavnica Barkod 8714789880495
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
485,69 din/l
Najskuplje je 325,00 din, +91% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din485,69 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta178,00 din508,57 din/l+8,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta199,90 din571,14 din/l+29,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta219,90 din628,29 din/l+49,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta229,00 din654,29 din/l+59,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu259,00 din740,00 din/l+89,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta325,00 din928,57 din/l+155,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 169,99 | 224,45 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 224,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOLIVE SAMPON 350ML ANTI DANDRUFFEuro Ša M
- PALM.SAMP.ANTI-DANDRUF 350ml-919Europrom
- PALM.SAM.ANTID.350MLMikromarket
- PALM.SAMP.ANTI-DAND.350MLPrima
- Palmolive Sampon Anti Dandruf 350ml#12RIČ
- SAMP.PALMOLIVE 350ML ANTI-DANDRUFFSenta Promet
- PALMOLIVE SAMPON 350ml anti dandrufTrlić
- PALMOLIVE ŠAMPON 350ML ANTI DANDRUFVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−15 % po lŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−29 % po lPALMOLIVE SAMPON 350ml BEAUTY GLOSS
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M225,00
+11 prodavnica342,83 din/l- −18 % po l
PALMOLIVE SAMPON 350ml ARGAN OIL
- Aleksandrović139,99
- Euro Ša M185,00
- Trlić229,00
399,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%PALMOLIVE SAMPON NATURALS 2IN1 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus153,00
+31 prodavnica414,23 din/l
PALMOLIVE SAPUN MILK&ROSE 90G
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica766,67 din/kg
−28%PALMOLIVE KUPKA 750ml MAKADAMIA
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
PALMOLIVE SAPUN NATURALS BLACK ORCHID 90G
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
PALMOLIVE SAP.90g REVITALIZING FRESH
- Aleksandrović49,90
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
+13 prodavnica554,44 din/kg
−26%PALMOLIVE SAMPON 350ml BEAUTY GLOSS
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M225,00
+11 prodavnica342,83 din/l
PALMOLIVE SAMPON 350ml COLOR
- Aleksandrović199,99
- Sunce (Qvattro)199,99
- Europrom219,90
+10 prodavnica571,40 din/l
−28%PALMOLIVE tuš/gel sensitive milk 500ml
- Aleksandrović289,90
- Euro Ša M385,00
- dm389,00
+10 prodavnica579,80 din/l










