Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MAČKE CRAFT IZBOR ŽIVINE SHEBA 4X85G

HRANA ZA MAČKE CRAFT IZBOR ŽIVINE SHEBA 4X85G
Pakovanje 340 g 3 prodavnice Barkod 5900951273636
330,00 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
970,59 din/kg
Najskuplje je 374,97 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
330,00 din970,59 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 344,62 – 365,04 din352,28 din1.036,12 din/kg+22,28 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta374,97 din1.102,85 din/kg+44,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 330,00 | 352,28 |
| 26.09.2026. | 330,00 | 352,28 |
| 01.09.2026. | 352,28 | 363,63 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE CRAFT IZB ZIVINE SHEBA 4X85G NELTBB Trade
- Sheba Craft Izbor Živine (4x85g)Lion Pet Shop
- HRANA ZA MAČKE CRAFT IZBOR ŽIVINE SHEBA 4X85GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−42 % po kgHRANA ZA MAČKE IZBOR ŽIVINE WHISKAS 4X85G
- Idea%189,99
- Mercator%189,99
- Roda%189,99
+30 prodavnica558,79 din/kg
−39 % po kgHRANA ZA MAČKE IZBOR SEFA WHISKAS 4X85G
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
- Roda%199,99
+18 prodavnica588,21 din/kg
−39 % po kgHRANA ZA MAČKE IZBOR ŽIVINE SENIOR WHISKAS 4X85G
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
+13 prodavnica588,21 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea%259,99
- Mercator%259,99
+34 prodavnice925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg













