Cene → Kućna hemija → Cif 500 ml Amber Gold
Cif 500 ml Amber Gold
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8683130078501
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
439,98 din/l
Najskuplje je 259,00 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din439,98 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta259,00 din518,00 din/l+39,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 219,99 | 239,50 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 239,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIF AMBER ZLATNI 500MIMikromarket
- CIF 500ml AMBER GOLDTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Cif Bathroom Trigger 500 ml
- Senta Promet209,99
- Sunce (Qvattro)%249,99
- Soulfood289,99
+7 prodavnica419,98 din/l
Cif Cream Citrus 500 ml
- Senta Promet159,99
- Metro178,80
- Metalac Market179,00
+5 prodavnica319,98 din/l
Cif Cream Original White 500 ml
- Čutura139,00
- Mikromarket189,00
- Europrom199,90
+4 prodavnice278,00 din/l
−9%Cif Cream 500 ml Original White
- Trnava Promet%149,00
- VP Dima165,00
- Aleksandrović179,99
+3 prodavnice298,00 din/l
−9%Cif Cream Lemon 500 ml
- Trnava Promet%149,00
- Cash & Carry Plus164,99
- VP Dima165,00
+3 prodavnice298,00 din/l
−11%Cif kitchen Degreaser 500ml kuhinju
- Senta Promet214,43
- Sunce (Qvattro)%249,99
- BB Trade279,97
+3 prodavnice428,86 din/l
Cif Krem Limun 500 ml N
- Leon159,99
- Mikromarket189,00
- Europrom199,90
+3 prodavnice319,98 din/l
Cif Krem Original 500 ml
- Senta Promet168,00
- Metro178,80
- Soulfood190,00
+3 prodavnice336,00 din/l












