Cene → Kućna hemija → FINISH ULTIMATE 65/1

FINISH ULTIMATE 65/1
Pakovanje 65 kom 2 prodavnice Barkod 8682539004685
1.399,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
21,54 din/kom
Najskuplje je 1.999,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.399,99 din21,54 din/kom
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.999,99 din30,77 din/kom+600,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.399,99 | 1.699,99 |
| 01.09.2026. | 1.399,99 | 1.699,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TABLETE ZA MAŠINSKO PRANJE POSUĐA FINISH 651Fortuna Market
- FINISH ULTIMATE 65/1Trlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kom - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%*FINISH za cisc.masine kapsule 3/1
- Maxi Online%389,99
- Mega Maxi%389,99
- Trnava Promet390,00
+15 prodavnica130,00 din/kom
−34%FINISH SRED.ZA CIS.MASINA ZA SUD. LIMUN 250ML
- Maxi Online%389,99
- Mega Maxi%389,99
- Cash & Carry Plus499,99
+4 prodavnice1.559,96 din/l
−58%FINISH REGULAR GEL 650ml
- Idea%470,00
- Mercator%470,00
- Roda%470,00
+4 prodavnice723,08 din/l
FINISH SJAJ 400ml REGULAR
- Trlić389,99
- VP Dima429,00
- Metalac Market449,00
+4 prodavnice974,98 din/l
FINISH ALL IN 1 100 TAB
- Metalac Market1.686,74
- Sunce (Qvattro)1.799,99
- Senta Promet1.805,25
+3 prodavnice16,87 din/kom
FINISH TABL.PROFESIONAL 140/1 POWERBALL
- Sunce (Qvattro)1.588,99
- Aleksandrović1.599,99
- Prima1.710,00
+2 prodavnice11,35 din/kom
finish ULTIMATE HYG.GEL za sudomašinu 1l
- dm1.199,00
- Cash & Carry Plus1.399,99
- Idea2.023,45
+2 prodavnice1.199,00 din/l![FINISH SJAJ 400ML [89830]](/cene/slike/92/3830050860692.jpg?v=4b2c149e)
FINISH SJAJ 400ML [89830]
- Fortuna Market369,99
- Aroma452,60
- Senta Promet489,49
+2 prodavnice924,98 din/l















