Cene → Lična higijena i kozmetika → FAIRY JASMIN MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1
FAIRY JASMIN MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1
Pakovanje 100 kom 2 prodavnice Barkod 8681554635485
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
3,00 din/kom
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din3,00 din/kom
-
299,99 din399,99 din3,00 din/kom
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,99 | 349,99 |
| 19.09.2026. | 299,99 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MARAMICE ZA CISCENJE POVRSINA FAIRY JASMIN 100KOMCash & Carry Plus
- FAIRY JASMIN MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1Trlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Fairy tecni Max power hygiene 730ml
- Idea%340,00
- Mercator%340,00
- Roda%340,00
+6 prodavnica465,75 din/l
Fairy kapsule platinum 15 kom
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
- RIČ639,99
+2 prodavnice36,67 din/kom
−33%FAIRY TECNI SAPUN LAVANDA 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Senta Promet249,99
+1 prodavnica499,98 din/l
−33%FAIRY TECNI SAPUN LJILJAN 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Senta Promet249,99
+1 prodavnica499,98 din/l- −25%
FAIRY FREZIJA MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1
- Cash & Carry Plus299,99
- Trlić%299,99
- Senta Promet319,99
3,00 din/kom 
Fairy jabuka 900ml #12 M
- BB Trade179,90
- Prima189,00
- Europrom329,90
199,89 din/l
Fairy original all in one 22/1 capsule
- Aleksandrović799,99
- BB Trade814,97
- Mikromarket869,00
36,36 din/kom
−33%FAIRY TECNI SAPUN MANDARINA 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Cash & Carry Plus269,99
499,98 din/l










