Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sir Masdamer Slajs 100 g Mlekovita

Sir Masdamer Slajs 100 g Mlekovita
Pakovanje 100 g 16 prodavnica Barkod 5900512982328
142,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.429,90 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
142,99 din1.429,90 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din1.599,90 din/kg+17,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta166,00 din1.660,00 din/kg+23,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta167,26 din1.672,60 din/kg+24,27 din
-
IM Matijević155 radnji u 82 mesta169,00 din1.690,00 din/kg+26,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta169,99 din1.699,90 din/kg+27,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad170,99 din1.709,90 din/kg+28,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd173,00 din1.730,00 din/kg+30,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta177,97 din1.779,70 din/kg+34,98 din
-
Aleksandrović13 prodavnica: 179,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo, Samarinovac179,99 din1.799,90 din/kg+37,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7179,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 179,99 – 189,99 din189,90 din1.899,00 din/kg+46,91 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+47,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd189,99 din1.899,90 din/kg+47,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+47,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+47,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta189,99 din1.899,90 din/kg+47,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 114,00 | 173,00 |
| 01.09.2026. | 114,00 | 173,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKOVITA SECENI 100G MASDAMERAleksandrović
- SIR MASDAMER SLAJS MLEKOVITA 100GRBB Trade
- SIR MAZDAMER 100grCash & Carry Plus
- MLEKOVITA MASDAMER SECENI 100GEuro Ša M
- SIR KAČKAVALJ MLEKOVITA MASDAMER 100G 10190Fortuna Market
- SIR MASDAMER SLAJS 100G MLEKOVITAIdea, Mercator, Roda
- MLEKOVITA MASDAMER SEČENI 100GIM Matijević
- BELFOOD SIR MLEK.MASDAMER 100G SEMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Sir Parmezan Parmonia Zanetti 40 g
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%Sir Grekos 250 g
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Fortuna Market219,99
+33 prodavnice719,96 din/kg
−35%Sir Grekos 500 g
- Metalac Market%279,99
- Gomex%349,99
- Cash & Carry Plus379,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−19%Sir Domaći Mladi 250 g President
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−28%Sir Topljeni Natur Biser 140 g
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−6%Sir President Somborska 250 g
- Šumadija Market199,90
- Transkom 94219,90
- ZAM%219,90
+28 prodavnica799,60 din/kg







