Cene → Prerađeno voće i povrće → MASLINE BEZ K. 160g YUMIS
MASLINE BEZ K. 160g YUMIS
Pakovanje 160 g 3 prodavnice Barkod 8606111060562
115,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
718,75 din/kg
Najskuplje je 124,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
115,00 din718,75 din/kg
-
119,99 din139,99 din749,94 din/kg+4,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta124,99 din781,19 din/kg+9,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 115,00 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 115,00 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FERMENTISANE MASLINE BEZ KOSTICA 160GEuro Ša M
- MASLINE ZELENE BEZ KOŠTICE 160 G YUMISTekijanka
- MASLINE BEZ K. 160g YUMISTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%MASLINE ZELENE BK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Idea%409,99
- Mercator%409,99
+29 prodavnica588,22 din/kg
MASLINE ZELENE SK AMFISSA 680G
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
- Cash & Carry Plus420,00
+23 prodavnice588,22 din/kg
−19%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM AMFISSA 680G
- Idea%467,99
- Mercator%467,99
- Roda%467,99
+20 prodavnica688,22 din/kg
−23%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 160G DOJPAK
- Tekijanka93,42
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+19 prodavnica583,88 din/kg
MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 690G
- Aleksandrović359,99
- IM Matijević360,00
- VUM380,00
+18 prodavnica529,40 din/kg
MASLINE ZELENE BK AMFISSA 300G
- Trlić229,00
- Aleksandrović249,99
- Cash & Carry Plus279,99
+14 prodavnica763,33 din/kg
−16%MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM BENLIAN FOOD 700G
- IM Matijević360,00
- Čutura399,00
- Idea%419,99
+14 prodavnica514,29 din/kg
−26%MASLINE ZELENE BK BENLIAN FOOD 340G
- Univerexport185,99
- Idea%209,99
- Mercator%209,99
+14 prodavnica547,03 din/kg









