Cene → So i začini → REN 190g YUMIS
REN 190g YUMIS
Pakovanje 190 g 3 prodavnice Barkod 8606109328872
155,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
815,79 din/kg
Najskuplje je 179,90 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
155,00 din815,79 din/kg
-
Aleksandrović15 prodavnica: 89,99 - 169,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik169,99 din894,68 din/kg+14,99 din
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2139,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6169,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5169,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb169,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25169,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb169,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta179,90 din946,84 din/kg+24,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 155,00 | 169,99 |
| 01.09.2026. | 155,00 | 169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REN 190G YUMISAleksandrović
- MLEVENI MARINIRANI REN SA SIRCETOM 190GEuro Ša M
- REN 190g YUMISTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

REN 200G ALEVA
- Mikromarket99,99
- Aleksandrović129,90
- Senta Promet156,94
+2 prodavnice499,95 din/kg
REN 250g LJUTKO
- Transkom 94159,00
- VUM194,99
- Euro Ša M195,00
+1 prodavnica636,00 din/kg
REN 380g LJUTKO
- VUM319,99
- Euro Ša M320,00
- Transkom 94329,00
+1 prodavnica842,08 din/kgREN 780g LJUTKO
- VUM619,99
- Euro Ša M620,00
- Transkom 94629,00
+1 prodavnica794,86 din/kgREN MARINIRANI 190g VOCAR
- Aleksandrović119,99
- Trlić139,99
- Prima146,00
631,53 din/kgREN MARINIRANI 350G VOCAR
- Aleksandrović149,99
- Trlić209,99
- Prima249,00
428,54 din/kg




