Cene → Alkoholna pića → AMSTEL 0.4L pb staklo
AMSTEL 0.4L pb staklo
Pakovanje 400 ml 5 prodavnica Barkod 8606109308836
62,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
155,00 din/l
Najskuplje je 70,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
62,00 din155,00 din/l
-
Luki59 radnji u 35 mesta66,90 din167,25 din/l+4,90 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta69,00 din172,50 din/l+7,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta69,99 din174,98 din/l+7,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta70,99 din177,48 din/l+8,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 54,99 | 67,95 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 67,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AMSTEL 0.4L GRATIS FLASAAleksandrović
- AMSTEL BEER 400ML NRGEuro Ša M
- PIVO SVETLO AMSTEL STAKLO 0.4LGomex
- AMSTEL 0.4 NRGLuki
- PIVO AMSTEL 0.4L STAKLOMikromarket
- AMSTEL 0.4L pb stakloTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Amstel Premium Pilsner 0,5 l
- VUM59,99
- Sunce (Qvattro)67,99
- Transkom 9469,90
+4 prodavnice119,98 din/l
−17%Amstel 0.5 Lim
- Super Vero%74,99
- BB Trade91,97
- Fortuna Market100,00
+1 prodavnica149,98 din/l
Amstel Pivo 0,33 l Flašica
- Euro Ša M114,00
- Metro114,00
- Soulfood140,99
+1 prodavnica345,45 din/lAmstel Pivo 20 l Bure
- Cash & Carry Plus4.299,99
- Senta Promet4.970,00
- Fortuna Market4.999,99
+1 prodavnica215,00 din/lAmstel pivo 0,4L 15/1 NRGB
- Šumadija Market899,00
- Europrom999,90
2.247,50 din/l
Amstel Pivo 0,33 l Flaša
- Prima125,00
- Sunce (Qvattro)134,99
378,79 din/l












