Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Multipack Štapić Nesquik 387 ml

Sladoled Multipack Štapić Nesquik 387 ml
Pakovanje 387 ml 13 prodavnica Barkod 5900130046099
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
1.291,96 din/l
Najskuplje je 961,99 din, +92% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din1.291,96 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula809,99 din2.093,00 din/l+310,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta842,00 din2.175,71 din/l+342,01 din
-
842,00 din2.175,71 din/l+342,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta842,00 din2.175,71 din/l+342,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta899,00 din2.323,00 din/l+399,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta899,00 din2.323,00 din/l+399,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta899,00 din2.323,00 din/l+399,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu899,00 din2.323,00 din/l+399,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta899,99 din2.325,56 din/l+400,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta899,99 din2.325,56 din/l+400,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta900,00 din2.325,58 din/l+400,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 926,99 – 961,99 din961,99 din2.485,76 din/l+462,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 499,99 | 899,00 |
| 29.09.2026. | 499,99 | 899,00 |
| 26.09.2026. | 599,99 | 899,00 |
| 01.09.2026. | 809,99 | 899,00 |
Promene cene
- Fortuna Market 29.09. 599,99 → 499,99 din -17%
- Fortuna Market 26.09. 899,00 → 599,99 din -33%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED NESQUIK MULTIPACK 9X43MLAroma, City
- SL NESQUIK MULTIPAKBB Trade
- SLADOLED NESQUIK 9X43mlCash & Carry Plus
- SLADOLED NESQUIK MULTIPAK 9X43 ML 11514Fortuna Market
- Slad.Nesquik stapic multipak 9x43ml 324gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Sladoled Nesquik ( Froneri ) 9×43 mlMetalac Market
- SLAD.BOX X9 NESQUIK STAPIC 387ML NESTLEPrima
- SLAD.NESQUIK MULTIPACK 9X36GSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lSladoled Multipack Štapić Rum Koktel 390 ml
- Mere204,90
- Sunce (Qvattro)%329,99
- ZAM439,00
+22 prodavnice525,38 din/l
−52 % po lSladoled Multipack Štapić Leni Frikom 420 ml
- Leon259,99
- Medius%279,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+30 prodavnica619,02 din/l
−52 % po lSladoled Multipack Štapić Čoko Moko Frikom 420 ml
- Leon259,99
- Medius%289,90
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%329,99
+28 prodavnica619,02 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−21%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Šumadija Market539,90
- Aman%549,99
- Super Vero%598,99
+34 prodavnice327,21 din/l
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Super Vero651,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−21%Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice333,33 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l











