Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT 1.6%mm 180g casa Dr Milk
JOGURT 1.6%mm 180g casa Dr Milk
Pakovanje 180 g Mlečna mast 1,6% 3 prodavnice Barkod 8606108254073
24,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
138,83 din/kg
Najskuplje je 56,05 din, +124% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije18 prodavnica: 24,99 - 29,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik24,99 din138,83 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3324,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4924,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 624,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb24,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 724,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1024,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1524,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb24,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-224,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb24,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6824,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3624,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2524,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 624,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9924,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29624,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb24,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/529,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta29,99 din166,61 din/kg+5,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta56,05 din311,39 din/kg+31,06 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 24,99 | 29,99 |
| 01.09.2026. | 24,99 | 29,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT CASA 0.5% DR.MILKAleksandrović
- DR MILK JOGURT CASA 1.6%MM20#Transkom 94
- JOGURT 1.6%mm 180g casa Dr MilkTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA 2.8% 1,75KG XXL PET IMLEK
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+38 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Super Vero%59,99
- Podunavlje%62,99
+33 prodavnice386,60 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg
JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 250G TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+34 prodavnice211,60 din/kg













