Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Štapić Kit Kat 90 ml

Sladoled Štapić Kit Kat 90 ml
Pakovanje 110 ml 9 prodavnica Barkod 5900130031460
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro), na akciji do 12.10.
900,00 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 220,00 din, +122% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Sunce (Qvattro) najjeftinije akcija do 12.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana61 radnja u 12 mesta99,00 din220,00 din900,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta130,99 din1.190,82 din/l+31,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula199,99 din1.818,09 din/l+100,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta219,99 din1.999,91 din/l+120,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta220,00 din2.000,00 din/l+121,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu220,00 din2.000,00 din/l+121,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta220,00 din2.000,00 din/l+121,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik220,00 din2.000,00 din/l+121,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta220,00 din2.000,00 din/l+121,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 130,99 | 220,00 |
| 01.09.2026. | 130,99 | 220,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOL.KIT KAT 68GAleksandrović
- SLADOLED KIT KAT BIGUSTO 110MLAroma, City
- SLADOLED KIT KAT VANILLA CONE 110mlCash & Carry Plus
- SLADOLED KIT KAT BIGUSTO 110ML FRONERI 31021940Fortuna Market
- KIT KAT Bigusto 110ml SilboRIČ
- IC KIT KAT Bigusto 110mlSunce (Qvattro)
- KIT KAT BIGUSTO 110ML ADRTranskom 94
- KIT KAT BIGUSTO 110mlTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−36 % po lSladoled Štapić Pirulo Watermelon Nestle 73 ml
- Sunce (Qvattro)%42,00
- Čutura45,00
- Leon45,99
+25 prodavnica575,34 din/l
−32 % po lSladoled Štapić Hit Strawberry Nestle 73 ml
- Čutura45,00
- Leon45,99
- Senta Promet%59,99
+17 prodavnica616,44 din/l
−29 % po lSladoled Štapić Pirulo Mango 70 ml
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Senta Promet%59,99
+25 prodavnica642,86 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−21%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Šumadija Market539,90
- Aman%549,99
- Super Vero%598,99
+34 prodavnice327,21 din/l
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Super Vero651,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−21%Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice333,33 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l












