Cene → Slatkiši i žitarice → BAKLAVA 400g TRIJUMF
BAKLAVA 400g TRIJUMF
Pakovanje 450 g 11 prodavnica Barkod 8606107874104
279,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
622,20 din/kg
Najskuplje je 353,00 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din622,20 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta289,00 din642,22 din/kg+9,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta295,60 din656,89 din/kg+15,61 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta309,99 din688,87 din/kg+30,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta315,00 din700,00 din/kg+35,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta329,99 din733,31 din/kg+50,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta330,00 din733,33 din/kg+50,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta349,99 din777,76 din/kg+70,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta349,99 din777,76 din/kg+70,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta352,00 din782,22 din/kg+72,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu353,00 din784,44 din/kg+73,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 279,99 | 329,99 |
| 01.09.2026. | 279,99 | 329,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BAKLAVE TRIJUMF STANICEuro Ša M
- SVEŽI KOLAČI STANIĆ BAKLAVA 450GGomex
- TRIJUMF BAKLAVA 450GMedius
- Kolači Baklave Trijumf 400 gMetalac Market
- BAKLAVE 450GR STANICMorava
- kolac baklava 450gr trijumf prPodunavlje
- BAKLAVA ORAH 450G TRIJUMFPrima
- BAKLAVA 450G TRIJUMFTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BAKLAVA PISTAĆI I PUTER 500G DOMENI
- Aleksandrović499,99
- Shop&Go599,49
- Super Vero679,99
+3 prodavnice999,98 din/kg
BAKLAVA TRADICIONALNA 500G DOMENICA
- Aleksandrović329,00
- Idea514,35
- Mercator514,35
+1 prodavnica658,00 din/kg
−30%BAKLAVA BADEM ORASI 42G GOLDEN FOOD
- BB Trade%43,88
- Idea67,32
- Mercator67,32
+1 prodavnica1.044,76 din/kgBAKLAVA ORAH 400G FOFA
- Super Vero519,99
- Idea599,99
- Mercator599,99
+1 prodavnica1.299,98 din/kgBAKLAVA PISTAĆI I ORAH 400G FOFA
- Super Vero769,99
- Idea899,99
- Mercator899,99
+1 prodavnica1.924,98 din/kg
BAKLAVA ROLL ČOKOLADNA 350G DOMEN
- Aleksandrović389,99
- Idea469,99
- Mercator469,99
+1 prodavnica1.114,26 din/kgbaklava 300 g krempito
- Podunavlje247,45
- ZAM279,90
- Medius308,99
123,73 din/komBAKLAVA ČOKOLADNA 550G FINESSE
- Idea599,99
- Mercator599,99
- Roda599,99
1.090,89 din/kg







