Cene → Slatkiši i žitarice → Ovsena Kaša 60 g Jagoda Unac

Ovsena Kaša 60 g Jagoda Unac
Pakovanje 60 g 3 prodavnice Barkod 8606107188409
54,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
916,50 din/kg
Najskuplje je 82,00 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
54,99 din916,50 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din1.166,50 din/kg+15,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd82,00 din1.366,67 din/kg+27,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 54,99 | 69,99 |
| 20.09.2026. | 54,99 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OVSENA KASA PRAVA JAGODA 60gr UNACCash & Carry Plus
- Ovsena kasa jagoda 60g BB UnacŠumadija Market
- OVSENA KASA 60g JAGODA UNACTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgOvsena kaša jagoda Emma 65g
- Profi49,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi53,99
- Shop&Go55,99
769,08 din/kg
−15 % po kgAs Trade Ovsena Kaša Jagoda Badem 64 g
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Senta Promet69,99
- Soulfood69,99
+2 prodavnice781,09 din/kg
−36 % po kgBB ovsena kaša brusnica-chia 60g Atlantic
- Idea · Mercator · Roda%35,00
- Super Vero79,99
- VUM80,99
+3 prodavnice583,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Ovsena Kaša High Protein Čokolada 64 g Dr Oetker
- Prima%96,90
- Tekijanka%98,99
- Europrom%99,90
+26 prodavnica1.514,06 din/kg
−26%Ovsena Kaša Vanila High Protein 64 g Dr Oetker
- Prima%96,90
- Tekijanka%98,99
- Europrom%99,90
+24 prodavnice1.514,06 din/kg
Ovsena Pločica Lešnik Tamna Čokolada 20 g Boom Box
- Idea · Mercator · Roda45,01
- Super Vero46,99
- ZAM47,90
+5 prodavnica2.250,50 din/kg
−55%Ovsena kaša malina 55g Vitalia
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Euro Ša M71,00
- RIČ79,99
+3 prodavnice727,27 din/kg
−22%Ovsena Kašica sa Brusnicom Dr.Oetker 62 g
- Trlić69,90
- ZAM%69,90
- Fortuna Market74,99
+4 prodavnice1.127,42 din/kg
−22%Ovsena Kaša sa Vanilom 62 g
- ZAM%69,90
- Fortuna Market74,99
- Super Vero79,99
+3 prodavnice1.127,42 din/kg
Ovsena kaša jagoda Emma 65g
- Profi49,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi53,99
- Shop&Go55,99
769,08 din/kgOvsena kaša šumsko voće 55g Welton
- RIČ59,99
- Euro Ša M60,00
- Luki69,00
+2 prodavnice1.090,73 din/kg















