Cene → Hleb i peciva → HRONO HLEB 300g NINI S
HRONO HLEB 300g NINI S
Pakovanje 300 g 2 prodavnice Barkod 8606107112954
149,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
499,67 din/kg
Najskuplje je 160,00 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,90 din499,67 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta160,00 din533,33 din/kg+10,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 149,90 | 154,95 |
| 01.09.2026. | 149,90 | 154,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HLEB HRONO 300GR NINI SEuroprom
- HRONO HLEB 300g NINI STrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −26 % po kg
Hrono hleb sa semenkama 350g Pons
- Aleksandrović129,90
- Prima137,00
- Trnava Promet145,00
+2 prodavnice371,14 din/kg
−15 % po kgHLEB HRONO TRIVIT 350G
- Luki149,00
- BB Trade152,90
- Super Vero154,99
+9 prodavnica425,71 din/kg
−13 % po kgSUNCE HRONO HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Aroma170,40
433,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Hrono extra mesavina 350g #5 *Bio Concept*
- Prima198,00
- RIČ199,99
- Idea214,99
+3 prodavnice565,71 din/kgHrono hleb sa semenkama 350g Pons
- Aleksandrović129,90
- Prima137,00
- Trnava Promet145,00
+2 prodavnice371,14 din/kg
Hrono stanglice Maxi 120g
- Maxi74,99
- Maxi Online74,99
- Mega Maxi74,99
+1 prodavnica624,92 din/kg
Hrono hleb NP 350gr
- Maxi166,99
- Maxi Online166,99
477,11 din/kg
Hrono Plocice Maxi 100g
- Maxi114,99
- Mega Maxi114,99
1.149,90 din/kg













